هدر موبایل
1396/04/25 09:31:28
سرویس استان ها
در نشست با معاون اول ریاست جمهوری تاکید شد:

حضور صنایع نفت و پتروشیمی در بوشهر مسئولیت های اجتماعی زیادی را برعهده وزارت نفت گذاشته است/ اقتصاد بومی حاکم بر استان بوشهر متکی به دریا است

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ازنشست مجمع نمایندگان استان بوشهر با معاون اول ریاست جمهوری خبر داد و گفت: توجه وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی اش از جمله مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود
حضور صنایع نفت و پتروشیمی در بوشهر مسئولیت های اجتماعی زیادی را برعهده وزارت نفت گذاشته است/ اقتصاد بومی حاکم بر استان بوشهر متکی به دریا است نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ازنشست مجمع نمایندگان استان بوشهر با معاون اول ریاست جمهوری خبر داد و گفت: توجه وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی اش از جمله مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود https://cdn.icana.ir/d/019/201611103311520583.jpg حضور,صنایع,نفت,و,پتروشیمی,در,بوشهر,مسئولیت,های,اجتماعی,زیادی,را,برعهده,وزارت,نفت,گذاشته,است/,اقتصاد,بومی,حاکم,بر,استان,بوشهر,متکی,به,دریا,است Icana

سیدکمال الدین شهریاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: نشست مجمع نمایندگان استان بوشهر عصر دیروز با حضور هر چهار نماینده این استان و سالاری استاندار بوشهر با اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و امیری معاون امور مجلس رئیس جمهوری و برخی از معاونین معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس افزود: در این نشست سعی شد ازپراکنده گویی مسائل و مشکلات استان صرف نظر شده و حول چهار خواسته بزرگ مردم استان بوشهر که شامل؛ راه آهن, ته لنجی (کالای همراه ملوان), مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت و ایجاد منطقه آزاد تجاری است بحث و تبادل نظر شود.

حضور صنایع نفت و پتروشیمی در بوشهر مسئولیت های اجتماعی زیادی را بر عهده وزارت نفت گذاشته  است

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس تاکید کرد: حضور صنایع نفت,گاز و پتروشیمی در استان بوشهر مسئولیت های اجتماعی زیادی را بر عهده وزارت نفت گذاشته تا به محیط پیرامونی خود از جمله در مباحث اشتغال,حقوق آلایندگی, لزوم توسعه اجتماعی و فرهنگی و ... توجه بیشتری کند. از این رو هر چهار نماینده استان براین موضوع تاکید کرده و خواستار توجه ویژه در این خصوص شدند.

شهریاری افزود:جهانگیری نیز ضمن پذیرش این موضوع و با اشاره به مصوبه اخیر شورای اقتصاد مبنی بر ضرورت پذیرش مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی شرکت های نفت, گاز و پتروشیمی در محیط پیرامونی خود, نسبت به اجرایی شدن هر چه سریعتر این موضوع ابراز امیدواری کرد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: پروژه احداث راه آهن بوشهر - شیراز نیز از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود که جهانگیری در این جلسه از معاون نظارت و هماهنگی خود خواست تا در اولین فرصت جلسه ای با حضور سازمان برنامه و بودجه, وزارت راه و شهرسازی و سایر دستگاه های ذیربط برگزارشده و راهکارهای تامین مالی این پروژه بررسی و در دستور کار قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر ،ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان بوشهر که یکی از قدیمی ترین پایانه های بندری ایران در تجارت با کشورهای حوزه خلیج فارس در طول تاریخ کشور بوده است را یکی از خواسته های مردم استان بوشهر عنوان کرده و تصریح کرد: معاون اول رئیس جمهوری  نیز با اشاره به رفع ایرادات مجلس شورای اسلامی در مورد جانمایی این منطقه, نسبت به تصویب هرچه سریعتر ایجاد منطقه آزاد بوشهر در مجلس ابراز امیدواری کرد.

ته لنجی مهمترین دغدغه مردم ساحل نشین جنوب ایران /اقتصاد بومی حاکم بر استان بوشهر متکی به دریا است

سید کمال الدین شهریاری مسئله ته لنجی یا کالای همراه ملوان را مهمترین دغدغه تمام مردم ساحل نشین جنوب ایران عنوان کرد و افزود: دستورالعمل های مقطعی و بعضا متناقض در این مورد, تمامی مردم استان بوشهر را در مقاطع مختلف دچار مشکل کرده و این به صورتی است که برخی اقلام مصرفی سبد خانوار را در این استان دچار نوسان قیمت شدید کرده است.

نماینده دشتی و تنگستان  در مجلس افزود: اقتصاد بومی حاکم بر استان بوشهر متکی به دریا است و صیادی و تجارت مهمترین شغل مردم مرزنشین استان است و خوشبختانه جهانگیری نیز بر لزوم ساماندهی این راه امرار معاش مردم جنوب تاکید  و تصریح کرد این طرح در کمیسیون اقتصادی دولت مراحل پایانی را پشت سر گذاشته و امیدواریم دراولین جلسه هیات دولت تعیین تکلیف شود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet