هدر موبایل
1396/04/25 09:24:24
سرویس اقتصادی
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در گفت وگو با خانه ملت:

واقعی‌کردن قیمت‌ها تنها راه جلوگیری از مصرف بی رویه آب/ واگذاری واحدهای مسکن مهر معطل آب شرب و فاضلاب نیست

جانباز از تلاش برای تجهیز واحدهای مسکن مهر به سامانه جمع آوری فاضلاب و تامین آب شرب خبر داد و گفت: رقمی در حدود ۵۳۰ میلیارد تومان اوراق خزانه برای تامین آب شرب و ایجاد سامانه جمع آوری فاضلاب شهرهای جدید مسکن مهر اخذ شده است.
واقعی‌کردن قیمت‌ها تنها راه جلوگیری از مصرف بی رویه آب/ واگذاری واحدهای مسکن مهر معطل آب شرب و فاضلاب نیست جانباز از تلاش برای تجهیز واحدهای مسکن مهر به سامانه جمع آوری فاضلاب و تامین آب شرب خبر داد و گفت: رقمی در حدود 530 میلیارد تومان اوراق خزانه برای تامین آب شرب و ایجاد سامانه جمع آوری فاضلاب شهرهای جدید مسکن مهر اخذ شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/121164.jpg واقعی‌کردن,قیمت‌ها,تنها,راه,جلوگیری,از,مصرف,بی,رویه,آب/,واگذاری,واحدهای,مسکن,مهر,معطل,آب,شرب,و,فاضلاب,نیست Icana

حمیدرضا جانباز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت تامین آب شرب و همچنین سامانه جمع آوری فاضلاب شهرهای جدید الاحداث در حوزه مسکن مهر، گفت: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور متعهد به رفع مشکل آب و فاضلاب واحدهای آماده مسکن مهر بوده و هر واحد ساختمانی آماده واگذاری را تجهیز می کند تا به دلیل اینکه مشکل آب یا مسئله احداث سامانه جمع آوری فاضلاب دارد معطل نشوند.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه تمام اولویت ها حول محور تکمیل هر چه سریع تر واحدهای مسکن مهر و زیرساخت های آن است، افزود: با وجود مسائل و مشکلات مالی اولویت تامین زیرساخت های مسکن مهر با کمترین زمان ممکن است تا اسکان در واحدها سرعت بگیرد.

جانباز با بیان اینکه خوشبختانه سال گذشته اعتبارات خوبی از محل اسناد به زیرساخت های مسکن مهر داده شد، تصریح کرد: از 800 میلیارد تومان اسناد خزانه رقمی در حدود 530 میلیارد تومان اخذ شده و در حال حاضر نیز در حال پیگیری هستیم تا سهم مناسبی از محل اعتبارات متمرکز به تکمیل زیرساخت های مسکن مهر اختصاص یابد تا باقی مانده واحده ها را هم به سرانجام برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه با اوراق خزانه اسلامی سعی در رفع مشکل مالی تامین زیرساخت های مسکن مهر داریم، گفت: تاکنون پیشرفت های خوبی در تجهیز واحدهای مسکن مهر به سامانه جمع آوری فاضلاب شهرهای جدید مسکن مهر صورت گرفته است.

بحث گران کردن آب مطرح نیست

جانباز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه ای برای گران کردن قیمت آب وجود دارد یا خیر، گفت: بحث گرانی آب نبوده بلکه واقعی کردن قیمت آب مطرح است، زیرا تنها راه جلوگیری از مصرف بی رویه واقعی کردن قیمت ها است.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور یادآور شد: دولت ها بابت زیرساخت های آب یک مرتبه اعتبار می دهند و ما یک بار تاسیسات را می سازیم و از محل عواید خود طرح نسبت به نگهداری آن ها اقدام می کنیم از این رو واقعی شدن قیمت آب لازم است./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet