هدر موبایل
1396/04/25 09:32:52
سرویس استان ها
محمودی شاه‌نشین:

مهمترین وظیفه شوراها باید بهبود خدمات رسانی با رعایت قوانین باشد/اوضاع اشتغال شهرستان های ملارد شهریار و قدس مناسب نیست

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی،گفت: اوضاع اشتغال شهرستان های ملارد شهریار و قدس مناسب نیست.
مهمترین وظیفه شوراها باید بهبود خدمات رسانی با رعایت قوانین باشد/اوضاع اشتغال شهرستان های ملارد شهریار و قدس مناسب نیست نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی،گفت: اوضاع اشتغال شهرستان های ملارد شهریار و قدس مناسب نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg مهمترین,وظیفه,شوراها,باید,بهبود,خدمات,رسانی,با,رعایت,قوانین,باشد/اوضاع,اشتغال,شهرستان,های,ملارد,شهریار,و,قدس,مناسب,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاه‌نشین در همایش منتخبان پنجمین دوره شوراهای شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد، طی سخنانی به جلسات مشترک با وزیر نیرو اشاره کرد و اظهار داشت: مذاکرات خوبی در زمینه بهبود سرانه آب صورت گرفته و قرار است تا ۲۵میلیون متر مکعب از محل تصفیه‌خانه شماره ۶ و آب‌هایی که از «سیاه‌بیشه» انتقال پیدا می‌کند، به حوزه انتخابیه شهرقدس، شهریار و ملارد تخصیص داده شود.

 نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر تشکیل کمیته‌ای تخصصی در مورد آب شرب منطقه اضافه کرد: اکنون مقدار قابل توجهی از مشکلات آب شرب در تعداد بالایی از روستاهای ملارد حل شده است اما این کافی نیست و نیازمند توجهات بیشتری هستیم.

وی سپس به مشکل اشتغال در منطقه اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت های موجود برای حل مشکل اشتغال بهره برداری لازم را بکنیم، پرداختن به حوزه اشتغال، وظیفه همه ما است، امروز شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد به جهت میزان جمعیت نیروی انسانی در ارتباط با اشتغال جزء مناطقی است که در حالت مناسبی قرار ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان این که مسئولان در حمایت از تولید و اشتغال ترسی به خود راه ندهند، تاکید کرد: باید هر آنچه طبق قانون از دست همه مسئولان بر می آید، انجام دهیم و با حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران، زمینه حضور بیش از پیش آن ها در منطقه را فراهم کنیم، اگر بخش خصوصی پای کار نیاید و سرمایه به جریان تولید و اشتغال‌زایی وارد نشود، بیکاری روز به روز بیشتر، و بسیاری از امور اجتماعی تحت تأثیر این موضوع با خلل روبه‌رو شود.

 نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مهمترین وظیفه شوراها باید بهبود خدمات رسانی با رعایت قوانین و البته به صورت متوازن در تمام شهر باشد و شوراها می توانند نقش مهمی در جهت ارتقاء شهرها و بهبود سطح خدمات در آن ها ایفا کنند.

به گزارش مهر، منتخبان پنجمین دوره شوراهای شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد با حضور حسن کریمی، معاون عمرانی استاندار، ائمه جمعه و فرمانداران سه شهرستان شهریار، قدس و ملارد برگزار شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet