هدر موبایل
1396/04/25 11:18:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند خبر داد:

پایان تیر؛ آخرین فرصت دولت برای ارائه لایحه جامع انتخابات به مجلس

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: اگر دولت تا آخر تیر لایحه جامع قانون انتخابات را به مجلس ارائه نکند، طرح ارائه شده از سوی نمایندگان بررسی می‌شود.
پایان تیر؛ آخرین فرصت دولت برای ارائه لایحه جامع انتخابات به مجلس رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: اگر دولت تا آخر تیر لایحه جامع قانون انتخابات را به مجلس ارائه نکند، طرح ارائه شده از سوی نمایندگان بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105408628441.jpg پایان,تیر؛,آخرین,فرصت,دولت,برای,ارائه,لایحه,جامع,انتخابات,به,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد کولیوند با اشاره به ارائه لایحه جامع  قانون انتخابات از سوی دولت به مجلس، گفت: این لایحه در هیات دولت در حال بررسی است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق شنیده‌ها تا اواخر تیرماه این لایحه به مجلس ارائه می‌شود، ادامه داد: نمایندگان نیز سه طرح هم راستا با لایحه جامع قانون انتخابات تنظیم کرده‌اند که در کمیسیون شوراها در حال بررسی آن هستیم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر دولت تا آخر تیرماه لایحه جامع قانون انتخابات را به مجلس ارائه کند، با سه طرحی که نمایندگان تدوین کرده‌اند ادغام می‌شود؛ در غیر این صورت طرح‌هایی که تهیه شده، جایگزین لایحه می‌شود و برای بررسی در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه پارلمان تقدیم می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet