هدر اصلی
1396/04/25 11:20:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلودارزاده:

کابینه‌ای دلسوزِ مردم و کاری انتخاب شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: دولت باید کابینه‌ای انتخاب کند که دلسوز مردم و کاری باشد و بتواند اعتماد را در همه آحاد ملت ایجاد کند.
کابینه‌ای دلسوزِ مردم و کاری انتخاب شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: دولت باید کابینه‌ای انتخاب کند که دلسوز مردم و کاری باشد و بتواند اعتماد را در همه آحاد ملت ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102664319498.jpg کابینه‌ای,دلسوزِ,مردم,و,کاری,انتخاب,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سهیلا جلودارزاده در مورد اینکه کابینه دولت دوازدهم باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد، گفت: آقای روحانی در طول چهار سال گذشته نشان داده که هم از نیروهای اصلاح طلب و هم از افراد توانمند اصولگرا استفاده کرده است و انتظار می‌رود که در دولت دوازدهم نیز از افرادی استفاده کند که مردم نسبت به آنها اعتماد داشته و با توانمندی‌هایشان آشنا هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: کابینه‌ای باید انتخاب شود که دلسوز مردم و کاری بوده و توان اداره وزارتخانه توسط وزرا وجود داشته باشد و مشکلات مردم روز به روز کم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه «آقای روحانی می‌تواند از زنان توانمند نیز در کابینه استفاده کند» بیان کرد: در مجموعه مدیریت کشور زنانی حضور دارند که درستکار و دلسوز هستند و فکر می‌کنم آقای روحانی می‌تواند این افراد را شناسایی کرده و آنها را در کابینه به کار گیرد. اصل این است که در جهت تحقق خواسته‌های مردم پیش برویم.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم همچنین خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در جایگاهی مانند سازمان مدیریت، دولت باید از نخبگان برنامه‌ریز کشور استفاده کند و افرادی انتخاب شوند که تلفیقی از برنامه ریزی و مدیریت را داشته باشند که بتوانند به دولت در جهت پیشبرد اهداف کمک کنند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: البته به این نکته هم باید توجه کنیم که اگر کسی در زمان انتخابات دو سخنرانی در جهت حمایت از رئیس جمهور انجام داده، نباید به دنبال سهم خواهی باشد و اگر فراکسیونی سیاسی از دولت انتظار دارد که نیروهای پاک و منزه را به کار گیرد، این موضوع کلی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet