هدر اصلی
1396/04/25 11:28:21
سرویس استان ها
درپیامی؛

حسینی شاهرودی درگذشت بانوی نابغه ایرانی را تسلیت گفت

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس درگذشت نابهنگام بانوی نابغه ایرانی "مریم میرزاخانی" را تسلیت گفت.
حسینی شاهرودی درگذشت بانوی نابغه ایرانی را تسلیت گفت نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس درگذشت نابهنگام بانوی نابغه ایرانی "مریم میرزاخانی" را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107733492470.jpg حسینی,شاهرودی,درگذشت,بانوی,نابغه,ایرانی,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی درمجلس و عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی به مناسبت درگذشت نابهنگام بانوی نابغه ایرانی"مریم میرزاخانی" پیامی صادر کرد.

متن پیام این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 خبر درگذشت نابهنگام دانشمند ایرانی،خانم مریم میرزاخانی که تبلور راستینی از نبوغ و استعداد بالای ایرانیان در مجامع مهم علمی دنیا بودند، موجب تأسف و تأثر همگان شد.

  این بانوی ریاضی دان با تلاش‌های خستگی ناپذیر،خدمات ارزنده ای را در عمرکوتاه خود به یادگار گذاشت و کسب نشان جهانی فیلدز از افتخارات بزرگ ایشان است.

  این ‏جانب مصیبت وارده را به جامعۀ علمی، دانشگاهی، اساتید، نخبگان کشور و خانواده محترم این نابغه ایرانی صمیمانه تسلیت می‏ گویم و از درگاه خداوند منان برای آن بزرگوار حضور در سرا پردۀ قرب الهی و برای بازماندگان شکیبایی آرزومندم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet