هدر موبایل
1396/04/25 11:22:29
سرویس استان ها
همتی:

قرارداد توتال زمینه اساسی برای شکستن دیوار تحریم ها است

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی قرارداد توتال را یک فرصت دانست و گفت:این قرارداد یک فرصت و فتح الباب و زمینه اساسی برای شکستن دیوار تحریم ها است.
قرارداد توتال زمینه اساسی برای شکستن دیوار تحریم ها است نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی قرارداد توتال را یک فرصت دانست و گفت:این قرارداد یک فرصت و فتح الباب و زمینه اساسی برای شکستن دیوار تحریم ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102158783109.jpg قرارداد,توتال,زمینه,اساسی,برای,شکستن,دیوار,تحریم,ها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد همتی درجمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان، به برخی مصوبات مجلس در خصوص برخورد با  موسسات مالی اعتباری غیرمجاز  اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه بانکی پیگیری های خوبی داشتیم در این خصوص تماسی با حیدری رییس نظارت بانک مرکزی داشتم و وی اضمن تشکر از مصوبات مجلس،گفت که مجلس کمک زیادی به بانک مرکزی کرده است که درهمین راستا موسسه اعتباری حافظ که غیرمجاز بود ظرف ۳ روز تمام شعب آن تعطیل شد.

وی در ادامه گفت :در گفتگوی تلفنی با رییس نظارت بانک مرکزی ،گفته شد که کاهش نرخ سود بانکی تصویب شده و بزودی اعلام می شود.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی قرارداد توتال را یک فرصت دانست و  به نظارت مجلس بر این قرار داد اشاره کرد و اظهارداشت: در قرارداد توتال جای هیچ گونه نگرانی نیست چون شورای نظارت از ابتدا وجود داشته و بر روند این قرارداد کاملا نظارت دارند و ۲ عضو آن از مجلس و یک عضو از قوه قضاییه است و نظارت کاملی بر آن می شود که فتح باب و زمینه اساسی برای شکستن دیوار تحریم ها شود .

وی تاکید کرد:فضاسازی هایی که در خصوص این قرارداد می شود، برای کشور مناسب نیست و ضمن اینکه دیدیم بلافاصله بعد از آن شرکت ایتالیایی می آید و قرارداد ۱.۲ میلیاردی برای قطاربرقی تهران_مشهد انجام می گیرد.

همتی درپایان اظهار داشت:امیدواریم این روند قراردادها ادامه داشته باشد تا بتوانیم حداکثر جذب سرمایه گذار را داشته باشیم.

گفتنی است؛این نشست با حضور استاندار سمنان و معاونین، مدیران استانی و شهرستانی و مدیران بانک های عامل در محل سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet