خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/25 11:33:58
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

فرهنگی: از بین رفتن احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی در کابینه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی عملا منتفی می‌شود، شکل دیگر انتخاب اعضای هیات دولت شکل جناحی و بسته است که این شیوه را نفی می‌کنم.
فرهنگی: از بین رفتن احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی در کابینه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی عملا منتفی می‌شود، شکل دیگر انتخاب اعضای هیات دولت شکل جناحی و بسته است که این شیوه را نفی می‌کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/42985.jpg فرهنگی:,,از,بین,رفتن,احتمال,کارشکنی,اعضای,هیات,دولت,به,واسطه,انتخاب,افراد,به,صورت,فراجناحی,در,کابینه Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان اعلام اسامی هیأت وزیران از سوی رئیس جمهور، اظهار داشت: آنچه که خیر و صلاح ملت است و نتیجه بهتری به دنبال دارد، کارایی و کارآمدی وزرا و بخش‌های مختف دولت است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استفاده از نیروهای کارآمد و دارای سعه صدر مناسب و معتقد به اهداف و آرمان‌های کشور، می‌تواند مطلوب باشد و طبیعتا مردم نیز از چنین کابینه‌ای استقبال بیشتری می‌کنند.

وی افزود: اینکه افراد ضعیف اما وابسته به جناح‌ها و جریان ها بر سر کار بیایند سبب می‌شود تا مردم مشکلاتی که دارند رنج ببرند و احساس کند که مشکلات همچنان ادامه دارد.

فرهنگی در خصوص لزوم استفاده از افراد همسو با دولت در کابینه، گفت: این موضوع بستگی به رویکرد مسئولان دولت دارد، اگر آن ها اراده کنند کابینه فراجناحی تشکیل دهند، طبیعتا مطلوب تر خواهد بود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی عملا منتفی می‌شود، شکل دیگر انتخاب اعضای هیات دولت شکل جناحی و بسته است که این شیوه را نفی می‌کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet