هدر موبایل
1396/04/25 15:04:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسنی:

مالیات کنترل کننده اقتصاد در زمان رکود و تورم است

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه مالیات در زمان رکود و تورم شرایط خاص خود را دارد و در واقع کنترل کننده اقتصاد است، گفت: فرهنگ مالیاتی باید در جامعه نهادینه شود.
مالیات کنترل کننده اقتصاد در زمان رکود و تورم است نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه مالیات در زمان رکود و تورم شرایط خاص خود را دارد و در واقع کنترل کننده اقتصاد است، گفت: فرهنگ مالیاتی باید در جامعه نهادینه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103985830370.jpg مالیات,کنترل کننده,اقتصاد,در,زمان,رکود,و,تورم,است Icana

‌به گزارش  خبرگزاری خانه ملت؛ محمدصادق حسنی در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان، هفته فرهنگ مالیاتی را تبریک گفت و با بیان این مسئله که برخی ها همزمان با اعلام نیاز کشور به افزایش درآمدهای مالیاتی به این موضوع دامن می زنند که دولت می‌خواهد مالیات مودیان را افزایش دهد، گفت: سازمان امور مالیاتی برای دستیابی به این هدف، دنبال شناسایی مودیان و منابع جدید و همچنین جلوگیری از فرار مالیاتی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه اجرای قانون جدید همواره در ابتدا با مشکلاتی همراه است، عنوان کرد: در مجموع این قانون به نفع مردم می باشد که در این خصوص باید اطلاع رسانی شود. در واقع با قانون جدید مودیانی که فرار مالیاتی دارند، محدود می شوند و درآمد مالیاتی افزایش می یابد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس دهم با تاکید بر اینکه مالیات در زمان رکود و تورم شرایط خاص خود را دارد و در واقع کنترل کننده اقتصاد است، گفت: فرهنگ مالیاتی باید تقویت و بحث فرهنگ مالیاتی باید در جامعه نهادینه شود.

‌به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انصافا همکاران مالیاتی خیلی زحمت می کشند، خصوصا در ماه های خرداد و تیر که زمان دریافت اظهارنامه های مالیاتی است و جا دارد به همه همکاران خسته نباشید بگوییم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet