خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/25 16:20:15
سرویس اقتصادی
صبح امروز انجام شد:

دیدار هیأت خودروسازی هند با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با هیأت خودروسازی هند دیدار و در راستای تعاملات صنعتی در زمینه خودروسازی دو کشور گفت‌وگو کرد.
دیدار هیأت خودروسازی هند با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با هیأت خودروسازی هند دیدار و در راستای تعاملات صنعتی در زمینه خودروسازی دو کشور گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg دیدار,هیأت,خودروسازی,هند,با,رئیس,کمیسیون,صنایع,و,معادن,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، صبح امروز (یکشنبه 25 تیرماه) هیئتی از شرکت خودروسازی ماهیندرا هند با  عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

اکبریان در ابتدای این دیدار روند رو به رشد تعاملات ایران و هند را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سابقه تاریخی و پیشینه مناسبات خوب دو کشور بستر مناسبی برای رشد و ارتقای همکاری‌های بین دو کشور را در عرصه‌های گوناگون از جمله تعاملات اقتصادی فراهم کرده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن با تاکید کرد بر اهمیت توسعه همکاری های اقتصادی دو کشور از جمله در زمینه صنایع خودرو ، خاطرنشان کرد: ایران و هند از ظرفیت صنعتی واقتصادی بالایی برخوردار هستند که می تواند مبنای خوبی برای همکاری های بین دو ملت باشد.

در ادامه این دیدار هیأت خودروسازی هند، ضمن بیان فعالیت های شرکت ماهیندرا تاکید کردند: شرکت خودروسازی ماهیندرا آماده گسترش همکاریها در زمینه خودروسازی با کشورمان است.

در این نشست فریدون احمدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن و همچنین ولی ملکی، رئیس کارگروه صنعت حضور داشتند و مطالبی را در خصوص خودروسازی و تعامل بین دو کشور بیان کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet