هدر موبایل
1396/04/25 16:02:27
سرویس سیاسی
نقوی حسینی خبرداد:

بازدید اعضای کمیسیون امنیت از گمرک و هوافضای سپاه پاسداران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برنامه بازدید اعضای کمیسیون در هفته جاری را تشریح کرد.
بازدید اعضای کمیسیون امنیت از گمرک و هوافضای سپاه پاسداران سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برنامه بازدید اعضای کمیسیون در هفته جاری را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,امنیت,از,گمرک,و,هوافضای,سپاه,پاسداران Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اعضای کمیسیون امنیت هفته جاری باز دو نهاد بازدید خواهند داشت، گفت: اعضای کمیسیون صبح روز دوشنبه 26 تیرماه از سایت گمرک فرودگاه بین المللی فرودگاه بین المللی مهرآباد بازدید خواهند داشت.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در این بازدید نحوه واردات و صادرات کالا مورد بررسی قرار می گیرد و دستگاه های جدیدی که برای جلوگیری از چاق کالا به کار گرفته شده است، ارزیابی می شود.

وی گفت: بعد از بازدید از وضعیت گمرک، از نیروی هوافضای سپاه پاسداران بازدید می شود تا از اقدام اخیر سپاه برای حمله موشکی به مقر فرماندهان داعش تقدیر و تشکر شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین در جریان آخرین تحولات و پیشرفت های نیروی هوافضای سپاه در زمینه دفاعی قرار می گیریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet