هدر موبایل
1396/04/26 10:33:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی مطرح کرد:

نامه 23 نماینده در مورد تصمیم وزارت علوم برای تغییر اساسنامه دانشگاه پیام‌نور

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: جمعی از نمایندگان خواستار بررسی تصمیم وزارت علوم درباره تغییر اساسنامه دانشگاه پیام‌نور شدند.
نامه 23 نماینده در مورد تصمیم وزارت علوم برای تغییر اساسنامه دانشگاه پیام‌نور عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: جمعی از نمایندگان خواستار بررسی تصمیم وزارت علوم درباره تغییر اساسنامه دانشگاه پیام‌نور شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/46613.jpg نامه,23,نماینده,در,مورد,تصمیم,وزارت,علوم,برای,تغییر,اساسنامه,دانشگاه,پیام‌نور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید محمد جواد ابطحی در رابطه با تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور و اعتراض هیات علمی این دانشگاه به تغییر اساسنامه، گفت: تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور بیشتر حول محور آموزش‌های مجازی است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دانشگاه پیام نور متولی آموزش مجازی است، ادامه داد: اگر قرار بر این باشد که آموزش مجازی به کل حذف شود یک بحث است، اما اگر فقط وزارت علوم به دنبال تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور باشد به معنای آن است که می‌خواهد این دانشگاه را جمع کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه از آنجایی که دانشگاه‌های پیام نور ما تعداد زیادی هیئت علمی و کارمندان استخدامی دارد این تغییر به صلاح نیست، اظهار داشت: متاسفانه تعامل کم وزارت علوم با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بعضا منجر به ارائه چنین طرح‌های ناپخته‌ای می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، با اشاره به درخواست ۲۳ نفر از نمایندگان مجلس در نامه به هیات رئیسه برای بررسی ورود وزارت علوم به تغییر اساسنامه دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد: قرار بر این است که کمیسیون آموزش اعضایی را برای بررسی اهداف و انگیزه‌های این اقدام وزارت علوم در نظر بگیرد تا آن‌ها در نهایت نتیجه را به کمیسیون تقدیم کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet