هدر موبایل
1396/04/25 16:35:45
سرویس استان ها

پاپی زاده رئیس مجمع نمایندگان خوزستان شد

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با نظر اعضای مجمع نمایندگان خوزستان به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.
پاپی زاده رئیس مجمع نمایندگان خوزستان شد نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با نظر اعضای مجمع نمایندگان خوزستان به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44782.jpg پاپی,زاده,رئیس,مجمع,نمایندگان,خوزستان,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت , عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جلسه مجمع نمایندگان خوزستان که در محل مجلس شورای اسلامی تشکیل شد، پس از نامزد شدن چند نماینده، به عنوان رئیس این مجمع در دومین سال از مجلس دهم انتخاب شد.

پاپی زاده که سابقه حضور در مجلس نهم را دارد، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس است.

به این ترتیب پاپی زاده جایگزین مجید ناصری نژاد می شود که در اولین سال مجلس دهم ریاست مجمع نمایندگان استان را برعهده داشت.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: سید راضی نوری نماینده مردم شوش نیز به اتفاق نظر به عنوان نایب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان و علی ساری نماینده مردم اهواز و باوی به عنوان دبیر این مجمع برگزیده شدند.

گفتنی است، اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان سال گذشته عباس پاپی زاده را به اتفاق نظر به عنوان عضو ناظر شورای برنامه‌ریزی استان خوزستان برگزیدند.

لازم به ذکر است؛ استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی دارای ۱۸ نماینده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet