خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/04/10 11:52:00
سرویس صحن

نماینده رودبار: در ایران ثابت شد میزان رای ملت است

**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم سالاری دینی در ایران اسلامی یک حقیقت را ثابت کرده و آن هم این است که میزان رای ملت است.

"صمد مرعشی" اولین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران گرامی امام (ره)، هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

نماینده رودبار در ادامه دهمین دوره انتخابات از انتخابات ریاست جمهوری را عرصه آزمون بزرگی دانست که با لطف خداوند 40 میلیون نفر از ملت ایران با اعتماد به نظام و احساس آزادی به منظور تجدید میثاق با امام به صورت فعال پای صندوق‌های رای حاضر شده و دشمنان را مایوس کردند.

وی ادامه داد: پس از گذشت 30 سال از انقلاب اسلامی حضور 85 درصدی ملت پای صندوق‌های رای در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری خاطره جشن پیروزی ملت در رفراندوم جمهوری اسلامی را یادآوری و تصویر زیبایی از ظرفیت مدنی را ترسیم کرده و آن را مقابل چشم جهانیان نمایش داد.

مرعشی خاطرنشان کرد: مردم سالاری دینی در ایران اسلامی یک حقیقت را ثابت کرده و آن هم این است که میزان رای ملت است.

وی تاکید کرد: البته قانون باید در تمام امور کشور فصل الخطاب باشد تا امور زندگی مردم روان شود.

نماینده مردم رودبار ضمن تبریک پیروزی مجدد "محمود احمدی نژاد" در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: با ابراز خرسندی و تبریک پیروزی احمدی نژاد امیدوارم همانند گذشته وی با همدلی و همراهی نمایندگان، با عدالت گستری و با ادامه سفرهای پر خیر و برکت استانی خود نسبت به آبادانی مناطق مختلف کشور و البته در رفع نگرانی‌های مردم تلاش کند.

وی در پایان تکمیل و راه اندازی چند بیمارستان، تسهیل در تکمیل راه‌اندازی آزاد راه رشت، رسیدگی به وضعیت کارگران استانی و همچنین احداث سالن‌های ورزشی مناسب مخصوصا برای بانوان را به عنوان بخشی از مشکلات حوزه انتخابیه خود برشمرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet