هدر موبایل
1396/04/26 11:07:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خضری:

مجلس در انتظار لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت هنوز نتوانسته لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس تقدیم کند.
مجلس در انتظار لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت هنوز نتوانسته لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس تقدیم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706101071938473.jpg مجلس,در,انتظار,لایحه,قانون,مدیریت,خدمات,کشوری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری درباره بررسی لایحه استخدام شهرداری در کمیسیون متبوع خود اظهار داشت: کلیات این لایحه در کمیسیون اجتماعی تصویب شد اما جزئیات آن در دست بررسی است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: مجلس به مدت دو هفته تعطیل خواهد بود و بعد از اتمام تعطیلات موضوع تحلیف رئیس جمهور، کابینه جدید و بحث تفکیک وزارتخانه‌ها را در دستور کار خواهد داشت.

خضری با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی لایحه مالیات بر ارزش افزوده را هم در دستور کار خواهد داشت، ادامه داد: در انتظار ارائه لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی دولت هستیم چراکه این لایحه قانون مادر است و لایحه استخدام شهرداری در بطن این قانون قرار دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان داشت: دولت هنوز نتوانسته لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس ارائه دهد و ما انتظار داریم به زودی این لایحه تقدیم شود چراکه برخی از قوانین به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون آمادگی کامل خود را اعلام کرد تا بدون وقفه لایحه مدیریت خدمات کشوری را بررسی کند حتی از نمایندگان درخواست کردیم که وقت کافی برای بررسی و تصویب آن اختصاص دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: قانون مدیریت خدمات کشوری یکی از قوانین مهم به شمار می‌آید  چراکه وضعیت اشتغال و استخدام کشور را تعیین تکلیف می‌کند لذا امیدوارم بتوانیم آن را از حالت آزمایشی به قانون دائمی تبدیل کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet