هدر موبایل
1396/04/26 11:04:50
سرویس اقتصادی
هاشمی تختی نژاد خبر داد:

بازدید کمیسیون عمران مجلس از بندر شهید رجایی/بررسی مسیر عبور کشتی های قطری از آب خلیج فارس

عضو کمیسیون عمران مجلس، از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از بندر شهید رجایی و بررسی مشکلات آن خبر داد و گفت: مسیر عبور کشتی های قطری از آب های خلیج فارس و ارزآوری کشور از این حوزه مورد بررسی واقع می شود.
بازدید کمیسیون عمران مجلس از بندر شهید رجایی/بررسی مسیر عبور کشتی های قطری از آب خلیج فارس عضو کمیسیون عمران مجلس، از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از بندر شهید رجایی و بررسی مشکلات آن خبر داد و گفت: مسیر عبور کشتی های قطری از آب های خلیج فارس و ارزآوری کشور از این حوزه مورد بررسی واقع می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109196366415.jpg بازدید,کمیسیون,عمران,مجلس,از,بندر,شهید,رجایی/بررسی,مسیر,عبور,کشتی,های,قطری,از,آب,خلیج,فارس Icana

حسین هاشمی تختی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر کمیسیون عمران مجلس به استان هرمزگان، گفت: این سفر برای بررسی مشکلات عمرانی این استان و همچنین بازدید از بندر شهید رجایی در دستور کار است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هدف از سفر به استان هرمزگان بررسی میدانی تنگناها و مشکلات استانی و پیدا کردن راه حل هایی برای رفع آن است، افزود: حضور کمیسیون عمران مجلس در این استان برای همکاری جهت تعامل با دولت و دستگاه های اجرایی برای پیشبرد بهتر پروژه های عمرانی این مناطق است.

وی ادامه داد: در این سفر بازدیدی از گمرکات، پایانه های موجود و صنایع کشتی سازی صورت می گیرد تا اگر برای توسعه بیشتر آن ها نیز به وضع قانون باشد با موافقت نمایندگان این مهم صورزت بگیرد.

هاشمی تختی نژاد با بیان اینکه بندر شهید رجایی به عنوان هاب منطقه فعالیت های خوبی از حیث اقتصادی برای کشور دارد، افزود: تلاش ما برای حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس در این بندر رفع ایرادات و نواقص موجود در این حوزه بوده تا ارزآوری از بندر شهید رجایی تقویت شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه فازهای مختلفی در بندر شهید رجایی در حال ایجاد است، گفت: این بندر در بانکرینگ نیز به خوبی ظاهر شده و توانسته سوخت رسانی به کشتی هایی که از شاهراه خلیج فارس عبور می کنند را ممکن کند از این رو بازدید از ظرفیت های جدید این بندر می تواند تشویقی برای رشد بیشتر آن در تمام حوزه ها باشد.

وی با اشاره به موضوع دیگری که با حضور نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس در استان هرمزگان بررسی می شود، افزود: عبور کشتی های قطری از آب های خلیج فارس و ارزآوری آن ها برای ایران موضوع دیگری است که بررسی می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مسئولانی از وزارت راه و شهرسازی نیز نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس را در این سفر همراهی می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet