هدر موبایل
1396/04/26 13:53:54
سرویس دیگر رسانه‌ها
پورمختار:

فعالیت کارچاق‌کن‌ها تاثیری در نتیجه پرونده‌های قضائی ندارد

عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق گزارش قوه قضائیه کارچاق‌کن‌ها درآمدهای کلان دارند ولی تاثیری در نتیجه پرونده‌ها ندارند.
فعالیت کارچاق‌کن‌ها تاثیری در نتیجه پرونده‌های قضائی ندارد عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق گزارش قوه قضائیه کارچاق‌کن‌ها درآمدهای کلان دارند ولی تاثیری در نتیجه پرونده‌ها ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/51687.jpg فعالیت,کارچاق‌کن‌ها,تاثیری,در,نتیجه,پرونده‌های,قضائی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی پورمختار با اشاره به وجود کارچاق‌کن‌ها در دادگستری‌ها اظهار داشت: متاسفانه همواره افرادی وجود دارند که از وضعیت اضطرار طرفین پرونده سوءاستفاده می‌کنند و خودشان را به مسئولان قضائی معرفی می‌کنند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه طبق گزارش قوه قضائیه کارچاق‌کن‌ها درآمدهای کلان به دست می‌آورند، اظهار داشت: این افراد متاسفانه حیثیت قضات ما را می‌برند و تاثیری هم در نتیجه پرونده‌ها ندارند.

 این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه طرفین درگیر پرونده در این شرایط به فردی مال باخته تبدیل می‌شوند، تصریح کرد: قوه قضائیه و مخصوصا حفاظت اطلاعات قوه قضائیه با این افراد برخوردهای جدی و بازدارنده داشته و بارها این افراد را شناسایی کرده است.

 عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از روش‌هایی که قوه قضائیه برای برخورد با این افراد به کار بسته آن است که اجازه ورود آنان به مجتمع‌های قضائی داده نمی‌شود، گفت: هر کسی که وارد مجتمع‌های قضائی می‌شود باید شماره پرونده مشخصی داشته باشد که این مسئله می‌تواند تا حدودی سوءاستفاده این افراد را تعدیل کند.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لازم به ذکر است طبق گزارش اخیر قوه قضائیه به طور میانگین هر کارچاق‌کن 44 میلیارد تومان درآمد در سال 95 بدست آورده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet