هدر موبایل
1396/04/27 10:50:17
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور:

لزوم ورود قوه قضائیه به پرونده پیش‌فروش خودرو توسط واردکنندگان بدون مجوز/ایران جولانگاه خودروهای آمریکایی نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم فریب سود مشارکت بالای طرح‌های پیش‌فروش خودرو توسط واردکنندگان بدون مجوز را نخورند، گفت: قوه قضائیه باید به این مسئله ورود کند.
لزوم ورود قوه قضائیه به پرونده پیش‌فروش خودرو توسط واردکنندگان بدون مجوز/ایران جولانگاه خودروهای آمریکایی نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم فریب سود مشارکت بالای طرح‌های پیش‌فروش خودرو توسط واردکنندگان بدون مجوز را نخورند، گفت: قوه قضائیه باید به این مسئله ورود کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg لزوم,ورود,قوه,قضائیه,به,پرونده,پیش‌فروش,خودرو,توسط,واردکنندگان,بدون,مجوز/ایران,جولانگاه,خودروهای,آمریکایی,نیست Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خصوص فعالیت برخی واردکنندگان خودرو بدون مجوز در زمینه واردات خودرو با سود مشارکت بالا، اظهار داشت: متاسفانه برخی واردکنندگان طرح پیش فروش برخی خودروهای که هنوز تولید نشده است را آغاز می‌کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک تعداد خودرو آمریکایی که در خود آمریکا و در کشورهای شرق اروپا تولید شده وارد کشور شده است، گفت: این خودروها توسط راهنمایی و رانندگی به‌درستی شماره گذاری نمی‌شوند و قرارنیست کشور محلی برای فروش خودروهای آمریکایی باشد در حالی که کشور ما را تحریم می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپرده گذاران در موسسات مالی و اعتباری با مجوز بانک مرکزی فریب خوردند و در حال حاضر برخی افراد نیز به واسطه سود زیاد فریب برخی شرکت‌های وارد کننده خودرو را می‌خورند، اضافه کرد: باید دید که آیا وزارت صنعت، معدن و نجارت به این شرکت‌های واردکننده خودرو مجوز فعالیت داده است یا خیر.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان، متذکر شد: پیش فروش خودرو توسط شرکت‌های واردکننده بدون مجوز خلاف قانون و تخلف محسوب می‌شود و باید قوه قضائیه به این مسئله ورود کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet