هدر اصلی
1396/04/26 16:07:21
سرویس استان ها
جعفرزاده ایمن آبادی:

تیم ملی را بازیکنان شهرستانی می سازند/ عشق به تیم فوتبال سپیدرود در میان مردم رشت جریان دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به تیم های شهرستانی همچون تیم فوتبال سپیدرود رشت آینده موفقیت تیم ملی را تضمین می کند،چراکه بازیکنان شهرستانی این تیم ها هستند که هسته اصلی تیم ملی را تشکیل می دهند.
تیم ملی را بازیکنان شهرستانی می سازند/ عشق به تیم فوتبال سپیدرود در میان مردم رشت جریان دارد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به تیم های شهرستانی همچون تیم فوتبال سپیدرود رشت آینده موفقیت تیم ملی را تضمین می کند،چراکه بازیکنان شهرستانی این تیم ها هستند که هسته اصلی تیم ملی را تشکیل می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104288924630.jpg تیم,ملی,را,بازیکنان,شهرستانی,می,سازند/,عشق,به,تیم,فوتبال,سپیدرود,در,میان,مردم,رشت,جریان,دارد Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور تیم سپیدرود رشت در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و ضرورت حمایت از این تیم برای باقی ماندن در لیگ برتر گفت:تیم فوتبال سپیدرود،تیمی است که خود من از کودکی با این تیم بزرگ شده ام و عشق به این تیم در خون و رگ مردم رشت جریان دارد و قدیمی های رشت با سپیدرود زندگی کرده اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این تیم طی 2 سال دو کار بسیار بزرگ انجام داد و به لیگ برتر صعود کرد، اخیرا نیز بنده سر تمرینات این تیم که برای حضور در لیگ برتر با انجام مسابقات تدارکاتی آماده می شود ؛حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد تلاش بازکنان وکادر فنی آن بودم که ما نیز برای این تیم در لیگ برتر آرزوی موفقیت می کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت حمایت از تیم های شهرستانی خاطرنشان کرد:متاسفانه تیم های شهرستانی درکشور مظلوم هستند و حمایت نمی شوند درحالی که تیم ملی را تیم ها و بازیکنان شهرستانی می سازند و تیم های تهرانی پرسپولیس و استقلال نیز از تیم های شهرستانی تشکیل شده اند.

30 درصد کمک مالی که به تیم های سرخابی می شود به تیم های شهرستانی نیز اختصاص پیدا کند

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه از وزیر آینده ورزش که هر فردی می خواهد باشد،اگر دکتر سلطانی فر باشد که عملکرد وی را مثبت می دانم و یاهر فرد دیگری، یکی از مواردی که باید در برنامه های خود اعلام کند؛این است که بگوید تیم های شهرستانی دارای کارنامه موفق چه جایی در چتر حمایتی این وزارتخانه دارند و قرار است برای آن ها چه کاری انجام دهد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد:تیم هایی همچون تیم سپیدرود رشت با حداقل امکانات و بدون هیچ کمکی،بزرگترین کارها را رقم زده اند و در حال حاضر نیازمند حمایت هستند؛چراکه به مقطعی رسیده اند که دیگر قادر نیستند به تنهایی مشکلات خود را برطرف کنند و باید 30 درصد کمک مالی که به تیم های سرخابی می شود،به تیم های شهرستانی نیز اختصاص پیدا کند.

گفتنی است؛ سپیدرودرشت باشگاه فوتبالی است که در سال ۱۳۴۷ در شهر رشت، مرکز استان گیلان بنیان‌گذاری شد. نام سپیدرود برگرفته از بزرگترین رود گیلان و دومین رود ایران، سفیدرود است .این باشگاه دیرپاترین تیم فوتبال استان گیلان است که از بدو تأسیس پیوسته در لیگ‌های مختلف فعال بوده است. سپیدرود چهارمین باشگاه پرطرفدار فوتبال ایران است.این تیم در فصل ۱۳۹۶–۱۳۹۵ با سرمربیگری علی نظرمحمدی توانست نایب قهرمان لیگ آزادگان شود و به لیگ برتر ایران صعود کند.žرنگ پیراهن اول سپیدرودی ها از بدو تأسیس تاکنون قرمز می باشد و پیراهن دوم آن به رنگ سپید است. سپیدرودی ها معروف به ارتش سرخ گیلان هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet