هدر موبایل
1396/04/27 09:48:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
نیکفر لیالستانی:

طرح تحول باعث رضایتمندی حداقلی مردم شد اما پرستاران ناراضی‌اند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، معتقد است: طرح تحول سلامت یک رضایتمندی حداقل را در میان بیماران ایجاد کرد ولی متأسفانه باعث عدم رضایتمندی پرستاران، پرسنل و برخی پزشکان شده است.
طرح تحول باعث رضایتمندی حداقلی مردم شد اما پرستاران ناراضی‌اند عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، معتقد است: طرح تحول سلامت یک رضایتمندی حداقل را در میان بیماران ایجاد کرد ولی متأسفانه باعث عدم رضایتمندی پرستاران، پرسنل و برخی پزشکان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103590732878.jpg طرح,تحول,باعث,رضایتمندی,حداقلی,مردم,شد,اما,پرستاران,ناراضی‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ذبیح نیکفر لیالستانی در همایش نقد و بررسی طرح تربیت پرستار بیمارستانی که در سالن فردوسی تهران برگزار شد، گفت: بار سنگین مسئولیت درمان در بیمارستان‌های دولتی بر دوش پرستاران و پزشکان تمام‌وقت است که متأسفانه در طرح تحول سلامت این موارد نادیده گرفته شده است.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در طرح تحول سلامت از حق و حقوق پرستاران و پزشکان بیمارستاران دولتی کاسته شد تا این طرح جلو برود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: وزات بهداشت و درمان می‌بایست از جامعه پرستاری در خصوص این موضوع دعوت می‌کرد تا امروز شاهد این اعتراضات نباشیم.

نیکفر افزود: طرح تحول سلامت یک رضایتمندی حداقل را در میان بیماران ایجاد کرد ولی متأسفانه باعث عدم رضایتمندی پرستاران، پرسنل و برخی پزشکان شده است.

به گزارش مهر، این عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، اذعان کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس رسالت خود را نسبت به صنف پرستاری به انجام می‌رساند و در روزهای آتی نظر خود را اعلام خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet