هدر اصلی
1396/04/27 09:52:39
سرویس دیگر رسانه‌ها
تاج‌گردون خبر داد:

رفع ابهامات حقوقی قرارداد توتال در جلسه هیأت نظارت بر منابع نفتی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از برگزاری دومین جلسه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی قرارداد توتال خبر داد و گفت که در این جلسه ابعاد حقوقی و اعمال حاکمیت درباره این قرارداد روشن شد.
رفع ابهامات حقوقی قرارداد توتال در جلسه هیأت نظارت بر منابع نفتی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از برگزاری دومین جلسه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی قرارداد توتال خبر داد و گفت که در این جلسه ابعاد حقوقی و اعمال حاکمیت درباره این قرارداد روشن شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104392681283.jpg رفع,ابهامات,حقوقی,قرارداد,توتال,در,جلسه,هیأت,نظارت,بر,منابع,نفتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا تاج‌گردون مطرح کرد: دومین جلسه هیأت عالی نظارت بر منابع نفتی دیروز (دوشنبه) برگزار شد و اعضای هیأت مواردی را درباره این قرارداد مطرح کردند و در بخش‌های حقوقی و اعمال حاکمیت بحث‌هایی صورت گرفت که موضوع روشن شد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه بعدی هیأت عالی نظارت بر منابع نفتی مباحث اقتصادی این قرارداد را ادامه خواهیم داد و نحوه نظارت بر اجرای این قرارداد را بررسی می‌کنیم. در واقع جمع‌بندی نهایی ما به این سمت می‌رود که چطور نظارت دقیق‌تری در این زمینه انجام شود تا اگر ابهامی وجود دارد مرتفع شود.

به گزارش ایسنا؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به طرح مباحثی از سوی نمایندگان اعضای هیأت و دادستان به نظر می‌رسد پاسخ سوالات داده شده و مابقی مباحث هم در جلسات بعدی ادامه خواهد یافت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet