هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضازاده خبرداد:

دریافت شکایت برخی داوطلبان از قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری/ متولیان برگزاری تدبیری نکردند

سرویس فرهنگی
نماینده مردم کازرون در مجلس از ارائه گزارشی در خصوص حادثه قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری واقع در کازرون طی روزهای آینده خبر داد.
سه‌شنبه 27 تیر 1396 ساعت 11:08
دریافت شکایت برخی داوطلبان از قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری/ متولیان برگزاری تدبیری نکردند نماینده مردم کازرون در مجلس از ارائه گزارشی در خصوص حادثه قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری واقع در کازرون طی روزهای آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107292723607.jpg دریافت,شکایت,برخی,داوطلبان,از,قطع,برق,در,حوزه,امتحانی,کنکور,سراسری/,متولیان,برگزاری,تدبیری,نکردند Icana

حسین رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در رابطه با حادثه قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری واقع در سالن مکتب الزهرا کازرون و ایجاد خلل در روند برگزاری آزمون، گفت: این حادثه به دلیل دمای بالای هوا و فشار بالای استفاده از برق توسط سیستم سرمایشی بوجود آمده است.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اطلاعات اولیه حدود 45 دقیقه در روند برگزاری آزمون و تست زنی دانش آموزان خلل بوجود آمده و داوطلبان حاضر در جلسه نسبت به این موضوع معترض هستند.

وی در خصوص پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص تعیین تکلیف چگونگی حادثه قطع برق در حوزه امتحانی کنکور سراسری واقع در کازرون و احقاق حق دانش آموزان، تصریح کرد: طبق اقدامات صورت گرفته مقرر شده اداره آموزش و پرورش گزارشی را در خصوص حادثه مذکور طی روزهای آینده ارائه کند تا بتوان تصمیم مناسبی اتخاذ کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چنین شرایطی در زمان برگزاری آزمون سراسری صورت گرفته و استرس بوجود آمده در دانش آموزان موجب بروز مشکل شد، باید توسط مسئولان و متولیان برگزاری کنکور تدبیر مناسبی میشد تا فرصت ضایع شده از دانش آموزان جبران میشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000