هدر موبایل
1396/04/27 09:39:36
سرویس صحن
موافق و مخالف لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات مستقیم؛

یوسف نژاد: نرخ مالیات نباید مانع تحقیق و پژوهش شود/ لاهوتی: اعتبارات پژوهشی محدود یکی از گرفتاری های ما است

نمایندگان موافق و مخالف در خصوص  لایحه اصلاح تبصره ماده ۸۶ اصلاحی قانون مالیات مستقیم نظرات خود را در صحن علنی مجلس بیان کردند.
یوسف نژاد: نرخ مالیات نباید مانع تحقیق و پژوهش شود/ لاهوتی: اعتبارات پژوهشی محدود یکی از گرفتاری های ما است نمایندگان موافق و مخالف در خصوص  لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات مستقیم نظرات خود را در صحن علنی مجلس بیان کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/46641.jpg یوسف,نژاد:,نرخ,مالیات,نباید,مانع,تحقیق,و,پژوهش,شود/,لاهوتی:,اعتبارات,پژوهشی,محدود,یکی,از,گرفتاری,های,ما,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان موافق و مخالف در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی درباره لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات مستقیم نظرات خود را بیان کردند.

مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مخالفت با لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات مستقیم گفت: تکرار قانون چه معنی می تواند داشته باشد، ما در ماده 86 نیز همین قانون را داریم.

وی با بیان اینکه ما در شرایطی هستیم که به کارهای تحقیقاتی و پژوهشی نیاز داریم، تصریح کرد: اعتبارات پژوهشی ما محدود و یکی از گرفتاری های ما این است که در بخش پژوهش به نوعی کم می آوریم.

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس در موافقت با لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات مستقیم افزود: امروزه ما باید موضوع تحقیقات و پژوهش های علمی را تصریح کنیم تا منجر به ماندگاری پژوهش های تحقیقاتی و علمی شویم.

وی ادامه داد: در گذشته پرداخت کننده اصل مالیات در مراکز علمی 20 درصد مالیات پرداخت می کرد این در حالی است که در دستگاه دیگر اگر پژوهش انجام می شد میزان مالیات متغیر بود.

یوسف نژاد افزود: باید زمینه ای در اعمال نرخ های مالیاتی فراهم شود که اعضای هیات علمی انگیزه انجام کارهای پژوهشی را داشته باشند./

پایان مقدم

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet