هدر موبایل
1388/04/10 12:50:00
سرویس فراکسیون ها
با حضور مسئولان نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج

بررسی اغتشاشات اخیر در فراکسیون اصولگرایان

**فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی مسایل مربوط به اغتشاشات اخیر را با حضور مسئولان نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج بررسی کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی اصغر زارعی" در حاشیه جلسه‌علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی در خصوص جلسه روز گذشته مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: در این جلسه فرمانده نیروی مقاومت بسیج گزارشی از حوادث قبل و بعد از انتخابات و فعالیت‌های بسیج ارائه نمود.

عضو فراکسیون اصولگرایان بابیان اینکه وزاری اطلاعات و کشور به علت حضور در جلسه خاصی دیگری که پیش آمده بود، نتوانستند در جلسه فراکسیون حضور یابند، خاطرنشان کرد: این احتمال وجود دارد که بعد از تعطیلات مجلس جلسه‌ای از سوی فراکسیون اصولگرایان با حضور وزارای اطلاعات و کشور برگزارگردد.

دراین رابطه همچنین "ولی اسماعیلی" عضو دیگر فراکسیون اصولگرایان مجلس در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه روز گذشته فراکسیون اغتشاشات اخیر مورد بررسی قرار گرفت و مسئولین نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج توضیحات مفصلی را در خصوص مسائل قبل، بعد و حین انتخابات ارائه کردند.

اسماعیلی با بیان اینکه عوامل تندرو باعث ایجاد اغتشاشات شدند، خاطرنشان کرد: نیروی امنیت انتظامی توانستند نیروی اغتشاش‌گر را از مردم جدا نمایند.

وی افزود: در این جلسه همچنین نمایندگان در خصوص برخورد نیروی انتظامی و شدت برخورد آنها پرسش‌هایی را مطرح نمودند که به آنها پاسخ داده شد.

اسماعیلی همچنین با بیان اینکه بعضی از مسائل جنبه محرمانه دارد، اظهار داشت: توضیحات مسئولین امر در خصوص اغتشاشات ذهن نمایندگان را نسبت به این مسائل روشن نمود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet