عید قربان
1388/04/10 12:14:00
سرویس صحن
نماینده فلاورجان:

رییس جمهور منتخب با انتخاب همکاران شایسته، دین خود را به مردم ادا کند

**نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی از رییس جمهور منتخب خواست با انتخاب همکاران شایسته و کاردان و مومن به انقلاب دین خود را به مردم ادا کند.

"سیدناصر موسوی" دومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: شایسته است از ملت ایران اسلامی به خاطر حضور یکپارچه در انتخابات دهم ریاست جمهوری و خلق حماسه‌ای جاوید قدردانی به عمل آورده و مراتب انزجار ملت بزرگوار را از اقدامات شرم‌آور پس از انتخابات که موجب خسارت فراوان به جان و مال مردم بیگناه و تخریب مراکز دولتی و حتی مساجد گردید، اعلام نمایم.

وی افزود: جای بسی تعجب است که اقدام ناشایست برخی افراد که خود را سیاست‌مدار، انقلابی، مدافع اهداف انقلاب و امام راحل و ولایت فقیه می‌دانند در این وقایع ناگوار بی‌تاثیر نبوده و باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

موسوی یادآور شد: منافقین کوردل در طول 30 سال گذشته از هیچ جنایتی فروگذار نکرده و از این فرصت سوء استفاده و با پشتیبانی و حمایت دولت خبیث انگلیس، شیطان بزرگ آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست و سردمداران دولت‌های فرانسه و آلمان قصد برهم زدن نظم و امنیت کشور را داشته که با هوشیاری مردم فهیم و ولایت‌مدار ایران اسلامی و به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه‌های روح‌بخش و وحدت آفرین تاریخی نماز جمعه تهران توطئه‌ها خنثی شد.

این نماینده مجلس در ادامه نطق خود خطاب به "محمود احمدی نژاد" اظهار داشت: اکنون که مردم فهیم ایران اسلامی حماسه آفریدند و با حضور حداکثری در انتخابات وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری ابراز کردند و برای دومین بار جنابعالی را که فردی شجاع، دلسوز و عدالت‌محورید را برگزیدند شایسته است برای قدردانی و سپاس از این امت همیشه در صحنه، با قوت بیشتر با انتخاب همکاران شایسته و کاردان، مومن به انقلاب و خدمت به مردم از وزرا گرفته تا همکاران ادارات استان‌ها و شهرستان‌ها دین خود را ادا کرده و در خدمت‌رسانی به نقاطی که قبلا توجه کمتری نسبت به آنها شده بویژه شهرستان‌های کوچک و روستاها که نقش بیشتری در انتخاب حضرت‌عالی داشته از هیچ کوششی دریغ نکنید.

نماینده مردم فلاورجان در بیان مسایل و مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: شهرستان محروم فلاورجان که علی‌رغم هم‌جواری با کلان شهر اصفهان با داشتن مردمی انقلابی، مؤمن و دلسوز به نظام که در صحنه‌های مختلف در انقلاب و دفاع مقدس با تقدیم بیشترین تعداد شهدا، جانبازان و ایثارگران این موضوع را اثبات کرده و از بعضی از امکانات اولیه مانند آب آشامیدنی سالم، داشتن اماکن ورزشی، آسفالت معابر و بیکاری بخاطر بی‌توجهی عدم دفاع مناسب مسئولین محروم مانده است و برای رفع این محرومیت‌ها نیاز به تخصیص اعتبار ویژه‌ای دارد.

وی یادآور شد: در اولین دیدار با رئیس جمهور در مجمع نمایندگان استان نیازهای ضروری شهرستان را به صورت مکتوب تقدیم کردم که علی‌رغم نظر مثبت ریاست جمهور متاسفانه هنوز هیچ اقدام موثری صورت نگرفته است.

موسوی خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه لوله‌های شرب اصفهان بزرگ و شهرستان‌های دور دست این استان و بعضی از استان‌های این شهرستان می‌گذرد متاسفانه حدود یک سوم مردم این شهرستان از نبود آب ناسالم رنج می‌برند و آب آشامیدنی‌های آنها از چاه‌هایی تامین می‌شود که به دلیل شنی بودن زمین‌ها و پائین رفتن سطح آب‌های زیرزمینی فاضلاب در آنها نفوذ کرده است.

وی با بیان اینکه شایسته نیست در نظام جمهوری اسلامی روستاهایی مانند طاد و سهر و فیروزان از توابع شهرستان فلاورجان با قدمتی بیش از 700 سال و تقدیم بیش از 120 شهید، 50 جانباز، 25 آزاده و بیش از 700 ایثارگر با گذشت 30 سال از انقلاب از آب آشامیدنی سالم و معابر سالم بی‌بهره باشند، از وزارت نیرو و مسئولین استان خواست برای رفع مشکل آب شرب شهرستان اقدام عاجل کنند.

موسوی همچنین با یادآور شدن اینکه خشکسالی و عدم تامین آب کشاورزی مورد نیاز رها شدن زمین‌های آب کشاورزی را در پی داشته و موجب خسارت‌های فراوان و نارضایتی کشاورزان شده که شغلی جز کشاورزی ندارند، از همکاری‌های لازم وزارت جهاد کشاورزی را جهت جبران این خسارت خواستار شد.

نماینده مردم فلاورجان ادامه داد: شهرداری‌های کم درآمد که بعضا با سابقه 50 سال کل درآمد آنها حقوق و مزایای کارکنان را تامین نمی‌کند چه رسد به خدمت‌رسانی به شهروندان، خود که نگرانی و عدم رضایت شهروندان را در پی دارد.

وی از شهرداری فلاورجان که مرکز شهرستان می‌باشد به عنوان مثالی یاد کرد که به همین دلیل (کمی درآمد) قادر به انجام خدمات رسانی به شهرستان فلاورجان و مردم شهید پرور شهرستان گارماسه که خون 68 جوان عزیز این محل درخت انقلاب را آبیاری کرده و محله‌های مهاجرنشین شهر نیست.

نماینده مردم فلاورجان بر ضرورت چاره‌اندیشی مجلس برای شهرداری‌های کم درآمد تاکید کرد.

سیدناصر موسوی در پایان سخنانش نایب قهرمانی تیم هندبال ساحلی تربیت بدنی فلاورجان در رقابت‌های کشوری را با وجود عدم امکانات مادی به این تیم وبازیکنان و مربیان تبریک گفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet