هدر موبایل
1396/04/27 11:49:50
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در مخالفت با فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه؛

طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا نیازمند ضمانت اجرا است

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم مبارزه جدی‌تر با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه تأکید کرد.
طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا نیازمند ضمانت اجرا است نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم مبارزه جدی‌تر با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106777401159.jpg طرح,مقابله,با,اقدامات,خصمانه,آمریکا,نیازمند,ضمانت,اجرا,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه گفت: امام خمینی (ره) تأکید داشتند هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، همه مخالفان طرح مذکور با مقابله با آمریکا موافق هستند اما می گویند این موادی که در طرح آمده پاسخگوی مقابله با دشمنی های آمریکا نیست بنابراین طرح باید با ابعاد وسیع تری بررسی شود و متناسب با آرمان های انقلاب با آمریکای جنایتکار مقابله شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه باید ضمانت‌های اجرایی در نظر گرفته شود با وجود اینکه در طرح نقات قوت دیده شده است اما نقاط ضعف نیز وجود دارد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: آمریکایی‌ها 6 میلیارد دلار از اموال کشور را ربودند بنابراین باید این پول‌ها را از حلقوم آمریکایی‌ها بیرون آورد و همچنین با تمامی شرکت‌هایی که به نفع آمریکا در منطقه فعالیت می‌کنند، مقابله کرد به طور مثال شرکت توتال با حمایت آمریکایی‌ها به اصطلاح در کشور سرمایه‌گذاری کرده است این در حالی است که از سال 79 تا 87 کشور را معطل گذاشت. همچنین در طرح مذکور باید به موضوع جمع آوری پایگاه‌های آمریکا در منطقه توجه شود.

وی با تأکید بر لزوم تقویت موشکی جمهوری اسلامی گفت: پرتاب ماهواره در کشور 5 سال است که در حال تعلیق است و باید این موضوع جبران شود از طرفی گسترش نیروی قدس سپاه پاسداران باید مورد توجه قرار گیرد تا ریشه تروریسم در کل جهان از بین برود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تقویت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه گفت: در هر صورت باید برای مقابله با حرکات خصمانه آمریکا تدابیر بیشتری اتخاذ شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet