هدر موبایل
1396/04/27 13:22:24
سرویس صحن
بهرام نیا در تذکر شفاهی:

تاکید برنامه ششم بر مهاجرت معکوس در روستاها/متولیان امر برنامه ریزی کنند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس سند توسعه برنامه ششم باید متولیان روستاها به گونه ای برنامه ریزی کنند که مانع مهاجرت شده و حتی سبب مهاجرت معکوس شوند.
تاکید برنامه ششم بر مهاجرت معکوس در روستاها/متولیان امر برنامه ریزی کنند نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس سند توسعه برنامه ششم باید متولیان روستاها به گونه ای برنامه ریزی کنند که مانع مهاجرت شده و حتی سبب مهاجرت معکوس شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104519980831.jpg تاکید,برنامه,ششم,بر,مهاجرت,معکوس,در,روستاها/متولیان,امر,برنامه,ریزی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن بهرام‌نیا در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، از سایر نمایندگان به دلیل تصویب طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه با رای بالا تشکر کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان جهت احداث بیمارستان 185 تختخوابی شهید قدوسی شهرستان نهاوند که در غرب کشور به نوعی بی بدیل است از وی درخواست کرد قبل از هرگونه افتتاحی دستور داده شود حسب دستور کتبی قبلی جنابعالی نسبت به جذب نیروهای بومی اقدام شود.

بهرام نیا با تبریک خودکفایی تولید گندم و افزایش تولید محصولات کشاورزی خطاب به وزیر جهادکشاورزی گفت:‌ به منظور تقویت روحیه تولیدگری در روستاها دستور دهید نسبت به پرداخت پول گندم و کلزای تحویلی اقدام عاجل به عمل آید لذا پیشنهاد می‌کنم در خصوص قیمت خرید تضمینی قبل از کشت محصول، اعلام شود تا کشاورز با اختیار برای نوع کشت خود اقدام کند.

وی یادآور شد: براساس پیش بینی ها در سال جاری بیش از 250 هزار تن محصولات چغندر قند برداشت می شود که برای تحویل و حمل چغندر قند و پرداخت به موقع پول به کشاورزان از هم اکنون باید برنامه‌ریزی شود تا کشاورزان گرفتار مشکلات سال‌های گذشته نشوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن افزود: براساس سند توسعه برنامه ششم باید متولیان روستاها به گونه ای برنامه ریزی کنند که مانع مهاجرت شده و حتی سبب مهاجرت معکوس شوند اما متاسفانه امروز نه تنها بستری برای مهاجرت فراهم نشده است بلکه مهاجرت همین روستاییان ساکن روستاها به علت عدم صدور مجوز ساخت دچار مشکل شده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet