هدر اصلی
1396/04/27 14:56:40
سرویس سیاسی
برومندی:

حضور وزیر کشور در کمیسیون امنیت برای پاسخ به سوال نمایندگان

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر کشور در کمیسیون خبر داد.
حضور وزیر کشور در کمیسیون امنیت برای پاسخ به سوال نمایندگان نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر کشور در کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/63896.jpg حضور,وزیر,کشور,در,کمیسیون,امنیت,برای,پاسخ,به,سوال,نمایندگان Icana

محمدمهدی برومندی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برای حضور در نشست کمیسیون دعوت شده است.

نماینده مردم مرودشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: پس از بحث و بررسی موضوعات روز با حضور وزیر کشور، سوال نمایندگان از این عضو کابینه دولت یازدهم در دستور قرار می گیرد.

وی گفت: سؤال مشترک محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر و نه نفر از نمایندگان و محسن بیگلری نماینده سقز و بانه مطرح خواهد شد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: همچنین  محمدجواد فتحی نماینده تهران و ده نفر از نمایندگان از وزیر کشور سوال خواهند داشت از سوی دیگر سوالات شکور پورحسین‌شقلان نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار و هدایت‌الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet