خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1396/04/27 16:25:54
سرویس اجتماعی
هاشمی:

پزشکان از پرداخت مالیات فرار نمی کنند/ دادوستد در حوزه پزشکی شفاف است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه فرار مالیاتی در حوزه پزشکی وجود ندارد، گفت: اگر هم موارد جزئی از فرار مالیاتی صورت می گیرد نباید کل گروه های هدف مورد نقد قرار گیرد.
پزشکان از پرداخت مالیات فرار نمی کنند/ دادوستد در حوزه پزشکی شفاف است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه فرار مالیاتی در حوزه پزشکی وجود ندارد، گفت: اگر هم موارد جزئی از فرار مالیاتی صورت می گیرد نباید کل گروه های هدف مورد نقد قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53918.jpg پزشکان,از,پرداخت,مالیات,فرار,نمی,کنند/,دادوستد,در,حوزه,پزشکی,شفاف,است Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره فرار مالیاتی پزشکان، افزود: گروه پزشکان مرجع خدمت هستند و در طول تاریخ، همواره خدمات خوبی به بیماران ارایه کرده تا جایی که قسمت عمده ای از خدمات که مربوط به روان و جسم مردم است از سوی پزشکان مدیریت می شود.

نماینده مردم شاهین دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر در کشور فرایند فرار مالیاتی وجود دارد  نباید به گروه های خدمت گذار حمله شود بلکه لازم است فرآیندها مورد اصلاح قرار گیرد زیرا امروزه در همه صنوف این مشکل کم و بیش وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: امروزه مشکلات فرار مالیاتی در حوزه ها و صنوف مختلف که تجارت های میلیاردی انجام می دهند وجود دارد و نباید نگاه ها را به سمت پزشکان معطوف کرد در حالی که قسمت عمده ای از فعالیت های مالیاتی متکی به فرد است و فرآیند محور نیست.

وی یادآور شد: فعالیت و دادوسند پزشکان شفاف است و به جرات می توان گفت که شفاف تر از حوزه پزشکی، هیچ صنفی نیست که می توان از میزان فعالیت های انجام شده با خبر بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر هم تخلفی در حوزه مالیات پزشکی صورت می گیرد نباید گروه های هدف نقد شود زیرا سه نهاد در این حوزه نظارت می کند و می طلبد برای جلوگیری از تخلفات کوچک متولیان مالیاتی کشور، سازوکار مناسبی را درنظر بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet