هدر اصلی
1396/04/28 07:53:34
سرویس سیاسی
رحمانی فضلی در گفت و گو اختصاصی با خانه ملت:

تشریح آخرین وضعیت لایحه تقسیمات کشوری / تجربه انتخابات 96 در لایحه جامع نظام انتخابات لحاظ می شود

وزیر کشور با بیان اینکه تدوین لایحه جامع نظام انتخابات رو به اتمام است از افزوده شدن تجربه انتخابات ۹۶ به این لایحه خبر داد.
تشریح آخرین وضعیت لایحه تقسیمات کشوری / تجربه انتخابات 96 در لایحه جامع نظام انتخابات لحاظ می شود وزیر کشور با بیان اینکه تدوین لایحه جامع نظام انتخابات رو به اتمام است از افزوده شدن تجربه انتخابات 96 به این لایحه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/73301.jpg تشریح,آخرین,وضعیت,لایحه,تقسیمات,کشوری,/,تجربه,انتخابات,96,در,لایحه,جامع,نظام,انتخابات,لحاظ,می,شود Icana

عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آخرین وضعیت لایحه جامع نظام انتخابات توضیح داد: بررسی لایحه جامع نظام انتخابات در کمیسیون امنیت دولت تقریبا به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: اما با توجه به تجریباتی که در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اخیر داشتیم دوستان یک ماه وقت خواستند که تجربیات را در این لایحه استفاده کنند.

عضو کابینه دولت یازدهم در خصوص زمان ارسال لایحه به مجلس گفت: بعداز اتمام مهلت یک ماهه، لایحه به هیات دولت ارسال می شود و پس از تصویب در هیات دولت، برای تصویب نهایی و اجرا به مجلس شورای اسلامی تقدیم می کنیم.

وزیر کشور همچنین تاکید کرد که لایحه تقسیمات کشوری نیز در همین مرحله است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet