هدر اصلی
1396/04/27 18:04:51
سرویس اقتصادی
امروز در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت؛

تصویب کلیات طرح تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی و تصویب کلیات طرح الحاق موادی به قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه در کمیسیون متبوعش خبر داد.
تصویب کلیات طرح تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی و تصویب کلیات طرح الحاق موادی به قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107393739266.jpg تصویب,کلیات,طرح,تسریع,در,بازسازی,مناطق,آسیب,دیده,در,اثر,حوادث,غیرمترقبه Icana

صدیف بدریدر گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز سه شنبه(٢٧ تیرماه) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه طرح الحاق موادی به قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه مورد بررسی واقع شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور رئیس سازمان مدیریت بحران در کمیسیون، ادامه داد: در این جلسه کلیات طرح الحاق موادی به قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیرمترقبه به تصویب رسید اما برای انجام کار کارشناسی بیشتر در این خصوص مقرر شد کارگروهی در کمیسیون عمران مجلس تشکیل شود.

وی افزود: طرح مذکور از سوی ١٧ تن از نمایندگان در پی بی توجهی مسئولان به وعده های داده شده در حین بروز بحران به ویژه سیل استان های سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل تدوین شده است.

بدری با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس، گفت: لایحه ای از سوی دولت در خصوص سازمان مدیریت بحران به مجلس رسیده که آن لایحه در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در حال بررسی است و به طور حتم در حین بررسی طرح مذکور از برخی مواد لایحه دولت نیز استفاده می شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با یادآوری دیگر دستور کار این کمیسیون، افزود: ارایه گزارش دیوان محاسبات کشور در خصوص عملکرد بودجه ای از حیث اعتبارات و تخصیص ها از محل ماده ١٠ قانون مقررارت مالی و ماده ١٢قانون مدیریت بحران کشور در سال های ٩٤و ٩٥  صورت  گرفت ولی به علت اهمیت موضوع و تخصیص بسیار پایینی که در دو سال گذشته به این حوزه صورت گرفته برای بررسی های کارشناسانه تر به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet