هدر موبایل
1396/04/28 08:13:37
سرویس استان ها
یوسفیان ملا:

چهاربانده شدن جاده هراز تا پایان سال 96 به نتیجه می رسد/ تعریض این محور گره بزرگ ترافیک در شمال کشور را باز می کند

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از تکمیل پروژه چهاربانده شدن جاده هراز تا پایان سال ۹۶ خبرداد و گفت: کارگران این پروژه شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل مشغول کار هستند.
چهاربانده شدن جاده هراز تا پایان سال 96 به نتیجه می رسد/ تعریض این محور گره بزرگ ترافیک در شمال کشور را باز می کند نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از تکمیل پروژه چهاربانده شدن جاده هراز تا پایان سال 96 خبرداد و گفت: کارگران این پروژه شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل مشغول کار هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg چهاربانده,شدن,جاده,هراز,تا,پایان,سال,96,به,نتیجه,می,رسد/,,تعریض,این,محور,گره,بزرگ,ترافیک,در,شمال,کشور,را,باز,می,کند Icana

عزت الله یوسفیان ملا درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین وضعیت تعریض جاده هراز در استان مازندران گفت:جاده هراز نزدیک ترین مسیر به شمال کشور از پایتخت است و برای سه استان شمالی کشور کمترین فاصله را به دریای خزر دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعریض محور هراز مورد توجه وزارت راه و شهرسازی است و  جزء پروژه های اولویت دار کشور محسوب می شود، افزود: کارگران این پروژه عمرانی، همه روزه و حتی در تعطیلات و به صورت شبانه روزی مشغول تکمیل این جاده هستند که امیدواریم تا پایان امسال به نتیجه برسد.

تعریض محور هراز گره بزرگی از ترافیک شمال کشور باز می کند

عضومجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تعریض محور هراز می تواند گره بزرگی از ترافیک شمال کشور باز کند و می تواند بهترین مسیر از پایتخت برای استان های گلستان ،مازندران،گیلان  و حتی خراسان شمالی و خراسان رضوی باشد.

یوسفیان ملا درخصوص حمایت دولت از سرمایه گذاری در آمل گفت: به طور کلی دولت در این مدت، در جذب سرمایه گذاری خارجی آنگونه باید و شاید موفق نبوده است که بخشی از آن به موضوعات بین المللی برمی گردد و تضعیقاتی که آمریکایی ها و برخی کشورهای اروپایی و بانک های جهانی برای سرمایه گذاری فراهم می کنند.

هنوز انگیزه ای برای جذب سرمایه گذاری خارجی در داخل کشور وجود ندارد

وی ادامه داد:از سوی دیگر، متاسفانه هنوز انگیزه ای برای جذب سرمایه گذاری خارجی در داخل کشور وجود ندارد و بدنه دولت برنامه ریزی و طراحی نمی کنند و به سراغ سرمایه گذار خارجی نمی روند و در این بخش نوعی بی تفاوتی مشاهده می شود.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید از سرمایه گذار داخلی حمایت لازم صورت گیرد، خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای که سرمایه گذار نبودند، به نام سرمایه گذار داخلی حمایت شدند که نتیجه آن معوقات بانکی شد؛چراکه سیستم دولتی به دنبال سرمایه گذار واقعی نرفت که نه بدهی بانک ها معوقه شود و نه این پول در جای دیگری به غیر از تولید صرف شود که این مسئله عزم جدی می طلبد که متاسفانه وجود ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet