هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی نوبندگانی مطرح کرد:

رنج بیماران پروانه ای در سایه کم توجهی متولیان سلامت/ هزینه سرسام‌آور درمان بیماران ای.بی باید کاهش یابد

سرویس اجتماعی
نماینده مردم فسا در مجلس دهم از کاهش مشکلات بیماران پروانه ای با اختصاص مرکزی برای ارایه خدمت به این بیماران خبر داد و گفت: هزینه سرسام آور درمان بیماران ای.بی باید مورد توجه واقع شود.
چهارشنبه 28 تیر 1396 ساعت 09:33
رنج بیماران پروانه ای در سایه کم توجهی متولیان سلامت/ هزینه سرسام‌آور درمان بیماران ای.بی باید کاهش یابد نماینده مردم فسا در مجلس دهم از کاهش مشکلات بیماران پروانه ای با اختصاص مرکزی برای ارایه خدمت به این بیماران خبر داد و گفت: هزینه سرسام آور درمان بیماران ای.بی باید مورد توجه واقع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102618587577.jpg رنج,بیماران,پروانه,ای,در,سایه,کم,توجهی,متولیان,سلامت/,هزینه,سرسام‌آور,درمان,بیماران,ای.بی,باید,کاهش,یابد Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره خدمت رسانی ویژه برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی به بیماران پروانه ای، افزود: واقعیت آن است که بیماران پروانه ای بیماران خاصی هستند و متاسفانه با مشکلات بسیار زیادی روبرو بوده که می طلبد برنامه ریزی ها به سمت حمایت از این بیماران حرکت کند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بیماری پروانه ای اجرای مختلف بدن بیمار را درگیر می کند و در نهایت برای کنترل این بیماری گاهی ممکن است به قطع برخی از اندام های بدن بیمار منتهی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: هزینه های بسیار زیاد درمان بیماران پروانه ای مشکلات زیادی را برای بیمار و خانواده اش ایجاد می کند تا جایی که بسیاری از خانواده ها از هزینه های بالای درمان گلایه مند بوده و خواستار برنامه ریزی وزارت بهداشت در این حوزه هستند.

وی یادآور شد: از سویی دیگر مشکلات روحی و روانی این بیماران و مسایل اجتماعی بر سر راه آنها مشکلات را دو چندان می کند لذا باید حمایت های زیادی از این گروه از بیماران شود.

جمالی نوبندگانی تاکید کرد: برای در نظر گرفتن بیمارستانی جهت خدمت رسانی به بیماران پروانه ای باید چند رشته به صورت تخصصی و فوق تخصصی در این زمینه وجود داشته باشد تا خدمت رسانی بهتر صورت گیرد.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم گفت: اگر قرار است مرکزی برای خدمت رسانی به بیماران پروانه ای تعیین گردد باید متخصصانی در این مرکز فعالیت کنند که آگاهی کاملی از این بیماری داشته باشد و اگر قرار باشد بخش حمایتی از بیماران پروانه ای در دل سایر بخش ها باشد کار تا حدی با مشکل مواجه خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر