هدر موبایل
1396/04/28 09:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
محمدی:

مشکلات مؤسسات مالی زنگ خطر جدی برای اقتصاد است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات قابل توجه مؤسسات مالی و اعتباری، آن را زنگ خطر جدی برای اقتصاد دانست.
مشکلات مؤسسات مالی زنگ خطر جدی برای اقتصاد است رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات قابل توجه مؤسسات مالی و اعتباری، آن را زنگ خطر جدی برای اقتصاد دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103030641142.jpg مشکلات,مؤسسات,مالی,زنگ,خطر,جدی,برای,اقتصاد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی اظهار کرد: مشکلات قابل توجه مؤسسات مالی و اعتباری، زنگ خطر جدی برای اقتصاد کشور محسوب می‌شود و ضرورت ساماندهی هرچه سریع‌تر وضعیت اقتصادی را گوشزد می‌کند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمتر روزی است که اخبار مربوط به مشکلات صندوق‌های بازنشستگی، مؤسسات مالی و اعتباری همچون کاسپین، ثامن ‌الحجج، آرمان و طرح پردیسبان، که هر کدام جمعیت قابل توجهی را درگیر کرده است، شنیده نشود که همگی ریشه در مسائل اقتصادی دارد.

وی از دولت دوازدهم خواست ضمن هدف قرار دادن اقتصاد و اشتغال؛ نیروهای اصیل و کارآمد را به کار بگیرد و بر توسعه پایدار و قانونمند تکیه کند.

محمدی خاطرنشان کرد: در این صورت زمینه ایجاد یک حکمرانی خوب که بتواند باری از دوش مردم کشورمان بردارد و به دغدغه‌های مردم پاسخ دهد، فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر حوزه صنعت به ویژه در استان صنعتی قزوین با وجود بیش از ۳ هزار واحد تولیدی و صنعتی وضعیت مناسبی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: در پی اعمال تحریم‌های ظالمانه از سوی دولت‌های استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران، بسیاری از واحدهای صنعتی و کارخانه‌های استان قزوین با مشکلات عدیده روبه‌رو شده‌اند که این موضوع، آسیب به کارگران و اشتغال را در پی داشته است.

محمدی بیان کرد: بسیاری کارگران کارخانه‌های استان یا بر اثر تعدیل نیرو بیکار شده‌اند یا بین دو تا ۳۰ ماه حقوق نگرفته‌اند.

به گزارش مهر،  رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حل این مشکل نیازمند تمرکز، جدیت، همدلی و تشکیل کارگروه مستقل و ویژه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet