ایام محرم 1398
1388/04/10 14:18:00
سرویس صحن

نماینده رباط کریم: انتخابات 22 خرداد دستاوردهای عظیمی برای کشور داشت

**نماینده مردم رباط ‌کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات ۲۲ خرداد دستاوردهای عظیمی برای انقلاب و نظام به دنبال داشت، تاکید کرد: باید به این دستاوردها توجه بیشتری داشت.

"حسن نوروزی" پنجمین ناطق میان‌دستور جلسه علنی روز چهارشنبه، در ابتدای سخنان خود، ولادت امام‌جواد(ع) و هفته قوه قضاییه به مقام معظم رهبری و ملت ایران تبریک گفت.

وی در ادامه انتخابات 22 خرداد یکی از بی‌نظیر‌ترین انتخابات بعد از انقلاب اسلامی دانست که دستاوردهای عظیمی را به دنبال داشت و باید به این دستاوردها توجه بیشتری داشت.

نماینده مردم رباط کریم با بیان اینکه رأی 24 میلیونی اکثریت ملت به تداوم گفتمان اصولگرایی بود، رای به "محمود احمدی نژاد" را مصداق بارز انتخاب تداوم و استمرار گفتمان اصولگرایی از سوی مردم دانست.

نوروزی با بیان اینکه برخی از احزاب سیاسی با تاکتیک شعار تقلب در انتخابات به صحنه آمده بودند، خاطر نشان کرد: برخی‌ها می‌خواستند به هر وسیله ممکن در انتخابات پیروز شوند و بعداز شکست در صدد بوده و هستند که این پیروزی را کمرنگ جلوه دهند.

نماینده مردم رباط کریم با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در صدد بلوکه کردن اموال مردم در خارج از کشور هستند، خاطرنشان ساخت: مقابله مردم با کسانی که در تلاش بودند تا پیروزی بزرگ مردم را کمرنگ جلوه دهند، موجب ناکامی‌ آنها شد.

وی با اشاره به  تایید صحت نتیجه انتخابات 22 خرداد توسط شورای نگهبان تاکید کرد: باید از آرای 40 میلیونی مردم که به تأیید شورای نگهبان رسیده است حفاظت کرد و با کسانی که در این زمینه قصد اخلال دارند برخورد قاطع شود.

نماینده مردم رباط کریم در ادامه نطق خود گفت برای دولت آینده پیشنهاداتی دارد.

نوروزی گفت: انتظار می‌رود دولت دهم در آینده از ایثارگران و بسیجیان برای حل مشکلات کشور بیشتر استفاده کند.

نماینده مردم رباط کریم در بخش دیگر یاز نطق خود با اشاره به مشکلات استان تهران و افزایش جمعیت آن، حل مشکلات استان و شهرستانهای استان تهران را تنها با تفکیک آن به 3یا4 استان امکان‌پذیر دانست و تاکید کرد: انتظار می‌رود این امر در دستور کار دولت دهم قرار بگیرد.

وی در پایان با اشاره به اجرایی نشدن ساخت استادیوم 20 هزار نفری رباط‌ کریم و نسیم‌شهر که به تصویب دولت در سفرهای استانی رسیده بود ابراز امیدواری کرد در دستور کار دولت قرار گرفته واجرایی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet