هدر اصلی
1396/04/28 11:46:00
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در کابینه دوازدهم

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در معرفی وزرای کابینه دولت دوازدهم فراجناحی عمل شود، گفت: باید از ظرفیت جوانان و بانوان در کابینه استفاده شود.
لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در کابینه دوازدهم نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در معرفی وزرای کابینه دولت دوازدهم فراجناحی عمل شود، گفت: باید از ظرفیت جوانان و بانوان در کابینه استفاده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108555730563.jpg لزوم,استفاده,از,ظرفیت,جوانان,در,کابینه,دوازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  فریدون احمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: می‌خواستم به دستگاه‌های اجرایی تذکر بدهم اما دیدم کار از کار گذشته است با وجود اینکه این موضوع جا دارد که به جای قوانین مصوب مجلس که در اجرا متوقف است تعدادی شاخص کلان اقتصادی تعریف شود.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از رئیس جمهور خواهش می‌کنم تعدادی شاخص تعریف شود که در تغییر و تحولات این شاخص‌ها قابل اندازه‌گیری باشد و دولت‌ها بتوانند این شاخص‌ها را به دولت بعد تحویل دهند که این موضوع بیانگر این است که هر دولت با چه شاخصی کارش به اتمام رسیده البته قطعا اگر این شاخص‌ها وجود داشت هیچ دولتی در جمهوری اسلامی دو بار تکرار نمی‌شد.

احمدی در این رابطه افزود: این نگرانی وجود دارد در دولت بعد از دولت آقای روحانی نیز دولتی سر کار بیاید که به جای اینکه 4 سال به دولت قبل فحش بدهد ، این کار را 8 سال انجام دهد، بنابراین باید دولت پیشقدم شود و در زمینه‌هایی مانند تورم،نقدینگی، بیکاری، صادرات و واردات، شاخص‌های کلان را تعریف کند و دولت فعلی بعد از اتمام مدت فعالیتش این شاخص‌ها را اعلام کند.

وی گفت: در آستانه معرفی وزرا باید دولت قدری فراجناحی عمل کند و در دولت از جوانان و بانوان در کابینه استفاده شود و وزرای کارآمد و باسواد معرفی شوند اگرچه خیلی‌ها اعتقاد دارند مدیریت در جمهوری اسلامی سواد نمی‌خواهد اما شما باسوادها را معرفی کنید به دلیل اینکه بی‌سوادها پدر مملکت را درآورده‌اند بنابراین افراد باتجربه کافی و همچنین از ظرفیت جوانان استفاده شود.

احمدی افزود: دولت قبل، دولت کهنسال‌ها بود و این دولت کهنسال بیشتر به درد مباحثه‌ها می‌خورد بنابراین از ترسوها و واداده‌ها در دولت جدید استفاده نشود، همچنین این نکته را باید بیان کنم که وزرای بازنشسته معاونین بازنشسته معرفی می‌کنند و به عبارتی همبازی‌های خود را سر کار می‌آورند و امید جوانان و مدیرکل‌ها برای ارتقاء کاهش یافته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: آقای روحانی در دولت جدید به جوانان بها دهد و اینگونه نباشد که جوانان فقط در دوران انتخابات اهمیت داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet