هدر اصلی
1396/04/28 13:41:54
سرویس صحن
حسینی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم رعایت سهمیه استخدامی خانواده‌های شهدا و ایثارگر/ ضرورت رعایت سهمیه استخدامی معلولان از سوی دولت

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد شهدای ترور گفت: فعالان عرصه فرهنگی و هنری مشمول نظام بیمه‌ای جامع شوند.
لزوم رعایت سهمیه استخدامی خانواده‌های شهدا و ایثارگر/ ضرورت رعایت سهمیه استخدامی معلولان از سوی دولت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد شهدای ترور گفت: فعالان عرصه فرهنگی و هنری مشمول نظام بیمه‌ای جامع شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107361890948.jpg لزوم,رعایت,سهمیه,استخدامی,خانواده‌های,شهدا,و,ایثارگر/,ضرورت,رعایت,سهمیه,استخدامی,معلولان,از,سوی,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیده فاطمه حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و تسلیت این ایام به حضور حضرت ولی عصر(عج) و شیعیان گفت: با توجه به اینکه در هفته بهزیستی قرار داریم از زحمات خالصانه خدمت‌رسانان به معلولین کشور قدردانی می‌کنم و از دولت می‌خواهم که سهمیه استخدامی معلولین را رعایت کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: در کابینه دوازدهم در خصوص انتخاب افراد کاردان، کارآمد، با انگیزه و شجاع که در مقاطع حساس کنونی ابتکار عمل و جسارت تصمیم‌گیری برای حل معضلات اقتصادی و اجتماعی را داشته باشند و همچنین به برنامه ، برنامه‌گرایی و پاسخگو بودن معتقد باشند.

حسینی گفت: به عنوان نماینده نسل جوان به جنابعالی مطالبه حضور پررنگ جوانان پرتلاش، نوآور و متخصص در مدیریت ارشد کشور و اعتماد به نسل سوم انقلاب را متذکر می‌شوم. از سوی دیگر زنان به مثابه نیمی از سرمایه انسانی کشور مطالبه نگاهی عاری از تبعیض جنسیتی در شایسته‌گزینی برای سمت‌های ارشد مدیریتی را از دولت دارند.

وی در تذکری خطاب به مسئولان بانک مرکزی گفت: باید رسیدگی به مطالبات به حق سپرده‌گذاران در موسسات تحت نظارت بانک مرکزی با تسریع انجام شود و همچنین نظارت‌های موثر همزمان بکارگیری مکانیزم‌های به روز و توجه به مدیریت ریسک برای پیشگیری از وقوع چنین نابسامانی‌هایی لحاظ شود.

حسینی افزود: باید فعالان عرصه فرهنگی وهنری مورد توجه قرار بگیرند و به نحوی مشمول نظام جامع بیمه‌ای شوند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ترور در مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل گفت: در اربعین شهدای مظلوم جا دارد که به صورت ویژه از خانواده شهید تیموری به عنوان سرداری که شجاعانه تا آخرین لحظه مقاومت و جان خود را فدا کرد، تجلیل شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: از معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد بنیاد شهید و ایثارگران انتظار می‌رود پاداش پایان خدمت شهدای عزیز را در اسرع وقت به خانواده معظم شهدا پرداخت کند و همچنین سهمیه استخدامی این خانواده‌های شهید و ایثارگر رعایت شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet