هدر موبایل
1396/04/28 16:12:30
سرویس سیاسی
خادمی :

وحدت همه فراکسیون های مجلس ضامن موفقیت در مقابله با دشمنان است/ نمایندگان برای دفاع از منافع ملی از هیچ امری کوتاهی نمی کنند

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفظ منافع ملی و اقتدار کشورمان با هر دیدگاه و نظر سیاسی در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کنند و رای قاطع به طرح مقابله با اقدامات ضد آمریکای علیه ایران نیز در این راستا بود.
وحدت همه فراکسیون های مجلس ضامن موفقیت در مقابله با دشمنان است/ نمایندگان برای دفاع از منافع ملی از هیچ امری کوتاهی نمی کنند عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفظ منافع ملی و اقتدار کشورمان با هر دیدگاه و نظر سیاسی در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کنند و رای قاطع به طرح مقابله با اقدامات ضد آمریکای علیه ایران نیز در این راستا بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102986161841.jpg وحدت,همه,فراکسیون,های,مجلس,ضامن,موفقیت,در,مقابله,با,دشمنان,است/,نمایندگان,برای,دفاع,از,منافع,ملی,از,هیچ,امری,کوتاهی,نمی,کنند Icana

هدیت الله خادمی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص "علت همصدایی و رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تمامی فراکسیون ها به طرح مقابله با اقدامات آمریکا علیه ایران" ،‌اظهار کرد: ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران از گروه های مختلف در عرصه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تشکیل شده است، ولی همه این اختلاف نظر ها برای رسیدن به هدف والای توسعه، سربلندی و تعالی کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال توسعه، پیشرفت، رشد و سربلندی ایران اسلامی هستند، گفت: در مسائل کلان، اصلی و اساسی کشور همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و گروه های مختلف منافع و مصالح ملی را مورد تاکید قرار داده و به دنبال تحقق آرمان های انقلاب و خواسته های به حق مردم هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان تمام تلاش خود را برای  دفاع از حق مردم و منافع کشور و نظام انجام می دهند، تصریح کرد: مجلس در راه حفظ ارزشها، مقدسات،‌ خطوط قرمز جمهوری اسلامی به هیچ فرد و کشوری مصالحه و تسامح نمی کنند و در راه دفاع از منافع ملی کشور از تمام ظرفیت ها و راهکارهای قانونی استفاده می نماید.

نماینده مردم ایذه و باغملک با تاکید بر اینکه خطوط قرمز جمهوری اسلامی و نظام برای همه نمانیدگان غیر قابل گذشت است و آنها بر تامین منافع کشور در مقابل دشمنان قسم خورده نظام تاکید دارند، افزود: ملت ایران در برابر دشمنان مقتدرانه ایستاده اند و با حفظ وحدت و همدلی امنیت کشورمان را تضمین می کنند.

وی در پایان ، گفت: باید قاطعانه در برابر همه زیاده خواهی ها و اقدامات ضد منافع ملی کشورمان از سوی دشمنان ایستادگی کرد و با هر اقدام ضد ایران مقابله به مثل شود. چرا که آنها به بهانه های واهی تلاش می کنند منافع ایران را از بین ببرند.

نمایندگان مجلس در جلسه روز سه شنبه 27 تیر ماه یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا را به قاطیعت و رای بالا به تصویب رساندند /

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet