هدر موبایل
1396/04/28 14:02:00
سرویس سیاسی
شهریاری:

نمایندگان در دفاع از منافع ملی یکصدا و متحد هستند/ قاطعیت مجلس در حمایت از سیاست های اساسی و اصولی کشور

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی، گفت: ملت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفاع از منافع ملی و مقابله با دشمنان ایران اسلامی همصدا و یکپارچه بوده و در این راه با تمام توان از عزت و سربلندی کشور پاسداری می کنند.
نمایندگان در دفاع از منافع ملی یکصدا و متحد هستند/ قاطعیت مجلس در حمایت از سیاست های اساسی و اصولی کشور عضو فراکسیون نمایندگان ولایی، گفت: ملت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفاع از منافع ملی و مقابله با دشمنان ایران اسلامی همصدا و یکپارچه بوده و در این راه با تمام توان از عزت و سربلندی کشور پاسداری می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/57070.jpg نمایندگان,در,دفاع,از,منافع,ملی,یکصدا,و,متحد,هستند/,قاطعیت,مجلس,در,حمایت,از,سیاست,های,اساسی,و,اصولی,کشور Icana

حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص "علت همصدایی و رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تمامی فراکسیون ها به طرح مقابله با اقدامات آمریکا علیه ایران"،‌ گفت: ملت ایران همواره در دفاع از منافع ملی یکپارچه در مقابل بیگانگان ایستادگی کرده و هیچ گاه اجازه نمی دهند که دشمنان علیه کشورمان اقدامی صورت دهند، رای یکدست و هم صدایی نمایندگان مجلس در تصویب طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکات نیز نشان از قاطعیت نمایندگان با دیدگاه های مختلف سیاسی در مقابل دشمن دارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اینکه اقدامات و خصومت های آمریکا همواره علیه کشورمان مشکلاتی را در زمینه های مختلف برای کشورمان فراهم آورده که این اقدامات باید پاسخ داده شود و نمی توان در برابر این خوی استکباری سکوت کرد، تصریح کرد: ایران در برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد، ولی در مقابل آمریکا باز ثابت کرد که بدعهد بوده و نمی توان به آنها اعتماد کرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه نمانیدگان مجلس شورای اسلامی با هر دیدگاه و تفکر سیاسی حافظ منافع و مصالح ملی کشور بوده و اجازه نمی دهند که دشمنان علیه ملت ایران اقدامی را انجام دهند، گفت: مجلس همواره در دفاع از آرمانها، ارزش ها و منافع ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیش قدم بوده و به هیچ عنوان در مقابل زیاده خواهی های دشمنان کوتاه نخواهد آمد.

نمایندگان مجلس در جلسه روز سه شنبه 27 تیر ماه یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا را به قاطیعت و رای بالا به تصویب رساندند /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet