هدر موبایل
1396/04/28 15:00:00
سرویس سیاسی
ذوالقدر:

نمایندگان با هر تفکر سیاسی همواره به دنبال تحقق منافع ملی کشور هستند

عضو فراکسیون امید، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هر تفکر و نگاه سیاسی در مسائل اساسی و کلان کشور همواره در کنار هم برای تحقق منافع ملی کشور اقدام می کنند.
نمایندگان با هر تفکر سیاسی همواره به دنبال تحقق منافع ملی کشور هستند عضو فراکسیون امید، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هر تفکر و نگاه سیاسی در مسائل اساسی و کلان کشور همواره در کنار هم برای تحقق منافع ملی کشور اقدام می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100225516568.jpg نمایندگان,با,هر,تفکر,سیاسی,همواره,به,دنبال,تحقق,منافع,ملی,کشور,هستند Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص "علت همصدایی و رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تمامی فراکسیون ها به طرح مقابله با اقدامات آمریکا علیه ایران" ،‌ اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی همیشه برای تامین منافع و مصالح ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کرده و اصول اساسی و بنیادی نظام و کشور را مورد تاکید قرار داده اند.

وی تاکید کرد: رای قاطع نمایندگان به طرح مقابله با اقدامات آمریکا علیه کشورمان پاسخ مناسب و به موقعی بود در مقابل زیاده خواهی و خوی ظالمانه آمریکا که هیچ وقت از خصومت علیه کشورمان دست نمی کشد.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه اقدامات تفرقه افکنانه و فرقه گرایانه و حمایت از تروریسم  در منطقه توسط برخی از قدرت های فرامنطقه ای به ویژه ایالات متحده آمریکا روز به روز بیشتر دامن گیر منطقه می شود و صلح و ثبات و امنیت منطقه را به خطر می اندازد، بیان داشت: براین اساس لازم بود که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان واکنش همگرایانه ای را نسبت به اقدامات ماجراجویانه هم نسبت به ایالات متحده آمریکا و هم نسبت به طرح هایی که در کنگره آمریکا مطرح می شود نشان دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان با هر دیدگاه و نظر سیاسی ، هیچ گاه اجازه نمی دهند که دشمنان علیه کشورمان اقدامی صورت دهند، تصریح کرد: البته ملت مقاوم ایران در طول سال های گذشته نشان داده است که در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایستادگی کرده و این تحریم‌ها و اقدامات خصمانه نمی‌تواند تاثیر گذار باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس در مقابل دشمنان و کشورهای که علیه ایران اقدامات خصمانه انجام می دهد واکنش مناسب و به موقعی اتخاذ کرده است، تاکید کرد: امنیت و منافع ملی کشورمان همواره مهم و اساسی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده و هیچ گاه در مقابل این زیاده خواهی ها کوتاه نخواهند امد.

نمایندگان مجلس در جلسه روز سه شنبه 27 تیر ماه یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا را به قاطیعت و رای بالا به تصویب رساندند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet