شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1396/04/30 09:14:00
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی تشریح کرد:

اما و اگر تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران / از لزوم تثبیت روابط در دوران برجام تا خاطرات تلخ از دفتر اتحادیه در تهران

نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است اروپا باید با تأسیس دفتر اتحادیه این قاره در تهران در جهت ارتقای سطح روابط با جمهوری اسلامی برآید.
اما و اگر تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران / از لزوم تثبیت روابط در دوران برجام تا خاطرات تلخ از دفتر اتحادیه در تهران نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است اروپا باید با تأسیس دفتر اتحادیه این قاره در تهران در جهت ارتقای سطح روابط با جمهوری اسلامی برآید. https://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg اما,و,اگر,تأسیس,دفتر,اتحادیه,اروپا,در,تهران,/,از,لزوم,تثبیت,روابط,در,دوران,برجام,تا,خاطرات,تلخ,از,دفتر,اتحادیه,در,تهران Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اما و اگرهای تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران گفت: اروپا در برجام نشان داد چندان تابع آمریکا نیست و این از مزایای برجام بود که توانست اتحاد بین المللی آمریکا علیه ایران را بشکند اما هنوز هم جا دارد اروپا کم‌کاری های گذشته را جبران کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اروپا با همکاری با آمریکا به خود ضرر زده است، عنوان کرد: لازم است اتحادیه اروپا سرعت خود را برای برقراری ارتباط با ایران بیشتر کرده و دفتر خود در ایران را احیا کند.

وی تأکید کرد: دفتر اتحادیه اروپا در تهران نباید مشابه دفاتر دیگر باشد چون خاطره خوشی از این دفاتر در کشورمان وجود ندارد و اتفاقاتی در آنها افتاده که موجبات نگرانی را فراهم کرده است از این رو اتحادیه اروپا باید به دنبال برداشتن گام های مثبت برای ارتقای سطح روابط باشد.

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی در پایان در خصوص ارتباط اقتصادی ایران و اروپا خاطرنشان کرد: فاصله ای که امروز میان اروپا و آمریکا افتاده است می تواند استراتژی خوبی را برای جمهوری اسلامی رقم بزند تا با فراهم کردن شرایط به افزایش مناسبات اقتصادی سرعت ببخشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet