هدر موبایل
1396/04/28 15:01:00
سرویس فرهنگی
کاتب:

وزارت ورزش در تخصیص منابع و امکانات بین رشته‌های ورزشی عدالت را رعایت کند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران خواستار رعایت عدالت از سوی وزارت ورزش در تخصیص منابع و امکانات بین رشته‌های ورزشی شد.
وزارت ورزش در تخصیص منابع و امکانات بین رشته‌های ورزشی عدالت را رعایت کند عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران خواستار رعایت عدالت از سوی وزارت ورزش در تخصیص منابع و امکانات بین رشته‌های ورزشی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106822511031.jpg وزارت,ورزش,در,تخصیص,منابع,و,امکانات,بین,رشته‌های,ورزشی,عدالت,را,رعایت,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی  و رئیس انجمن  کیک بوکسینگ واکو ایران طی دیداری که امروز در محل وزارت ورزش و جوانان با آقای داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان انجام داد به بحث و بررسی درخصوص رفع موانع موجود در مسیر گسترش ورزش کیک بوکسینگ واکو  و مسائل  مشکلات ورزشکاران این رشته پرداخت.

کاتب در این دیدار با تاکید بر برنامه‌های انجمن ورزشی کیک بوکسینگ واکو برای حضور فعال در میادین قهرمانی خواستار حمایت جدی وزارت ورزش از این رشته ورزشی شد و بر تخصیص عادلانه امکانات و منابع در بین رشته‌های ورزشی مختلف تاکید نموند.

در ادامه نیز داورزنی، معاون وزارت ورزش و جوانان با استقبال از پیگیری‌های این عضو هیات رئیسه مجلس حضور وی را به عنوان رئیس انجمن ورزشی کیک بوکسینگ واکو ایران فرصتی مغتنم برای رشد و گسترش  این سبک ورزشی دانست و گفت: از مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود که مباحث مختلف ورزش و جوانان را با جدیت فراوان مورد نظارت و پیگیری قرار دهند تا انشالله بتوانیم در آینده شاهد موفقیت ورزش در تمامی سطوح جامعه کشور باشیم.

در پایان داورزنی نسبت به پیگیری و رفع مسائل و مشکلات مطرح شده درخصوص کیک بوکسینگ واکو قول مساعد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet