هدر اصلی
1396/04/30 11:37:44
سرویس اقتصادی
نادران در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

تاکید بر لزوم ارزیابی همه‌جانبه برجام/ قطعا برجام گشایش هایی برای اقتصاد کشور داشته است

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت:قطعا برجام گشایش هایی برای اقتصاد کشور داشته اما در حد انتظار نبوده است.
تاکید بر لزوم ارزیابی همه‌جانبه برجام/ قطعا برجام گشایش هایی برای اقتصاد کشور داشته است نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت:قطعا برجام گشایش هایی برای اقتصاد کشور داشته اما در حد انتظار نبوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43075.jpg تاکید,بر,لزوم,ارزیابی,همه‌جانبه,برجام/,قطعا,برجام,گشایش,هایی,برای,اقتصاد,کشور,داشته,است Icana

الیاس نادران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دوسالگی برجام گفت: ارزیابی درخصوص برجام باید همه جانبه و جامع باشد.

نادران گفت:قطعا برجام گشایش هایی برای اقتصاد کشور داشته اما در حد انتظار نبوده است.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در رابطه با اجرای برجام شیطنت ، کارشکنی هایی از سوی آمریکایی ها، به خصوص در موضوعاتی مانند مراودات پولی و بانکی انجام پذیرفته است.

نادران گفت:به نظر بنده این امکان وجود داشت که توافقنامه برجام به نحو بهتری تنظیم شود که دغدغه های مردم، فعالان اقتصادی،تجاری و نظام بانکی رفع شود.

وی ادامه داد: در برجام از این جهت ضعیف عمل شد که مانع از برقراری تحریم های جدید به بهانه های مختلف و شیطنت از سوی آمریکایی ها، نشده است بنابراین به نظر بنده آن زمان فرصت فراهم بود که برجام به نحو بهتری تنظیم شود.

نادران تصریح کرد: برجام به نحوی تنظیم شده که خروج از اجرای توافق برجام، آورده ای ندارد و ماندن نیز با این شرایط به نفع ما نیست و به نحوی نیاز به تجدید نظر جدی است اما در عین حال نمی توان منکر شد آورده هایی داشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet