هدر اصلی
1396/04/28 17:17:39
سرویس فرهنگی

نامه رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس به رییس جمهور در خصوص برگزاری دربی سرخآبی‌ها در آلمان

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور، خواستار بررسی و رفع مشکل و موانع برگزاری دربی سرخآبی ها در آلمان شد.
نامه رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس به رییس جمهور در خصوص برگزاری دربی سرخآبی‌ها در آلمان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور، خواستار بررسی و رفع مشکل و موانع برگزاری دربی سرخآبی ها در آلمان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105002221298.jpg نامه,رئیس,کمیسیون,اجتماعی,مجلس,به,رییس,جمهور,در,خصوص,برگزاری,دربی,سرخآبی‌ها,در,آلمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور، خواستار بررسی و رفع مشکل و موانع برگزاری دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان شد.

متن نامه عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

جناب آقای روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم:

با احترام به پیوست، درخواست شرکت امین سیما کیش به شمراه 261-96 مورخ 28/04/96 ، حامی مالی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس و برگزارکننده مسابقه این دو تیم در کشور آلمان در مورخ 31/04/96، به حضور تقدیم می‌گردد.

با توجه به اخذ مجوزهای لازم، هماهنگی‌های انجام شده با وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه، نهادها، و مبادی ذیربط و همچنین عقد قراردادهای لازم در این خصوص، متأسفانه علی‌رغم آمادگی برگزارکنندگان و فروش قریب به 5000 بلیط در بیلفیلد آلمان، به علل نامعلومی مدیران این دو تیم از برگزاری این مسابقه که پس از اخذ ویزای آلمان برای 110 نفر، چارتر نمودن پرواز در تاریخ 29/04/96 به مقصد آلمان، هماهنگی فدراسیون، پلیس و باشگاه آرمینیا بیلفیلد به عنوان میزبان، از اعزام این دو تیم به آلمان سر باز می‌زنند، جهت استحضار حضرتعالی، لغو این مسابقه، تبعات بسیار زیادی در سطح بین‌المللی داشته و احتمالا جرائم سنگینی توسط فیفا به دنبال خواهد داشت و نیز به دلیل بلیط فروشی انجام شده برای وجهه کشور ما مناسب نخواهد بود و نیز این دو تیم را از درآمد بالای این مسابقه محروم خواهد نمود.

شایان ذکر است توجه بسیاری از جوانان و جامعه ورزش کشور به این مسابقه جلب شده است که کمک بسیاری به کاهش آسیب‌های اجتماعی در این ایام خواهد نمود.

لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید برای رفع مشکل و موانع و انجام این مسابقه و پرواز مورخ 29/04/96 دستور ویژه صادر فرمایید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet