هدر موبایل
1396/04/30 10:23:31
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

سعیدی مبارکه:باید و نباید های کابینه دوازدهم از سطح وزرا تا مدیران میانی/ میانگین سنی کابینه کاهش یابد

نماینده مردم مبارکه در مجلس معتقد است گاهی وزرای خوب دولت‌ها مدیرانی را برای خود انتخاب می کنند که باعث بروز مشکلات در سطوح پایین می‌شوند.
سعیدی مبارکه:باید و نباید های کابینه دوازدهم از سطح وزرا تا مدیران میانی/ میانگین سنی کابینه کاهش یابد نماینده مردم مبارکه در مجلس معتقد است گاهی وزرای خوب دولت‌ها مدیرانی را برای خود انتخاب می کنند که باعث بروز مشکلات در سطوح پایین می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108103566972.jpg سعیدی,مبارکه:باید,و,نباید,های,کابینه,دوازدهم,از,سطح,وزرا,تا,مدیران,میانی/,میانگین,سنی,کابینه,کاهش,یابد Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخاب کابینه دوازدهم گفت: لازم است رئیس جمهور برای انتخاب اعضای کابینه از افراد شایسته استفاده کند به طوری که اندکی میانگین سنی کابینه پایین تر بیاید.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قصد نداریم درخواست حضور وزرای زیر 40 سال را داشته باشیم اما باید میانگین سنی کابینه حداقل تا 60 سال پایین بیاید که دولت پویایی داشته باشیم.

وی در ادامه که لازم نیست حتما از خانم ها در کابینه استفاده شود، عنوان کرد: ملاک و معیار رئیس جمهور برای انتخاب وزرای کابینه باید شایسته سالاری باشد و این نگاه در مردان و زنان یکسان است و هر خانم یا آقایی که کارنامه درخشانی دارند باید بتوانند در کابینه حضور پیدا کنند.

سعیدی مبارکه ادامه داد: گاهی وزیر به شخصه بسیار خوب بوده و عملکرد خوبی در جایگاه خود دارد اما ممکن است مدیرانی که در سطوح پایین تر بر می گزیند از سطح عملکرد پایینی برخوردارند و اشتباهات زیادی دارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: گاهی در مجلس در جریان سوال از وزرا بارها به آنها کارت زرد داده می شود اما جز تأثیر در افکار عمومی فایده ای ندارد در حالی که باید در نهایت این کارت زردها به کارت قرمزی ختم شود که هرکس در جایی که متعلق به آن است خدمت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet