هدر موبایل
1396/04/30 09:27:43
سرویس سیاسی
داداشی:

داعش و رویکرد رژیم سعودی باعث افزایش جسارت اشغالگران قدس شده است

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی با نوع رفتار رژیم سعودی و مسئله تروریسم تکفیری که موجب انحراف افکار امت اسلامی از مسئله قدس اشغالی جسورتر از گذشته به دنبال توسعه شهرک های صهیونیستی و برخورد با مردم فلسطینی است.
داعش و رویکرد رژیم سعودی باعث افزایش جسارت اشغالگران قدس شده است نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی با نوع رفتار رژیم سعودی و مسئله تروریسم تکفیری که موجب انحراف افکار امت اسلامی از مسئله قدس اشغالی جسورتر از گذشته به دنبال توسعه شهرک های صهیونیستی و برخورد با مردم فلسطینی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg داعش,و,رویکرد,رژیم,سعودی,باعث,افزایش,جسارت,اشغالگران,قدس,شده,است Icana

ولی داداشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن محکومیت حمله نظامیان صهیونیستی به نمازگزاران مسجدالاقصی گفت: مردم فلسطینی برای آزادی سرزمین و نجات جان خود راهی جز مقاومت و درگیری با اشغالگران صهیونیستی ندارند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: نوع رفتار خصمانه رژیم صهیونیستی به عنوان رسوایی تلخ سازمان ها و نهادهای بین المللی مدعی حقوق بشر در تاریخ ثبت می شود.

وی در ادامه افزود: نکته کلیدی در مورد سرکوب مردم فلسطین اینجاست که دایعه داران هویت عربی نه تنها درمقابل جنایات صهیونیستی سکوت کرده اند ، بلکه به دنبال مذاکرات سازش هستند.

داداشی گفت: رژیم سعودی به عنوان پدرخوانده اعراب مرتجع خاورمیانه در تعامل با رژیم صهیونیستی به شدت فعال شده است که به عنوان یک تهدید علیه امت اسلامی باید جدی گرفته شود.

وی با بیان این که انسداد درهای مسجدالاقصی اتفاقی بی سابقه است ، تصریح کرد:  رژیم صهیونیستی با نوع رفتار رژیم سعودی و مسئله تروریسم تکفیری که موجب انحراف افکار امت اسلامی از مسئله قدس اشغالی جسورتر از گذشته به دنبال توسعه شهرک های صهیونیستی و برخورد با مردم فلسطینی است.

گفتنی است که در اثر حمله نظامیان صهیونیست به نمازگزاران فلسطینی در منطقه باب الاسباط پس از اقامه نماز عشاء توسط آنها با باتوم، گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی، بیش از ۷۰ فلسطینی زخمی شدند که در میان آنها شیخ عکرمه صبری خطیب مسجد الاقصی هم دیده می‌شود.

سازمان هلال احمر فلسطین از انتقال ۱۴ تن از مجروحان به بیمارستان "مقاصد" قدس اشغالی به خاطر وخامت حالشان خبر داد و اعلام کرد که ده‌ها مجروح دیگر هم به صورت سرپایی مداوا شدند.

منابع رسانه‌ای گزارش دادند که نزدیک به ۳۰۰۰ نمازگزار فلسطینی نماز عشاء را مقابل باب الاسباط اقامه کردند که این اقدام با حمله نظامیان صهیونیست و زخمی شدن ده‌ها نفر از آنها همراه شد و حال یکی از جوانان مجروح به شدت وخیم است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet