هدر اصلی
1396/04/30 10:42:57
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی مطرح کرد:

حصر مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی با هماهنگی رژیم سعودی/ تدارک تخریب و انتقال پایتخت به قدس اشغالی

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: صهیونیست ها با حصر و تخریب مسجد الاقصی در حقیقت به دنبال رونمایی از انتقال رسمی پایتخت و تثبیت اشغالگری بر بیت المقدس هستند.
حصر مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی با هماهنگی رژیم سعودی/ تدارک تخریب و انتقال پایتخت به قدس اشغالی نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: صهیونیست ها با حصر و تخریب مسجد الاقصی در حقیقت به دنبال رونمایی از انتقال رسمی پایتخت و تثبیت اشغالگری بر بیت المقدس هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/84458.jpg حصر,مسجدالاقصی,توسط,رژیم,صهیونیستی,با,هماهنگی,رژیم,سعودی/,تدارک,تخریب,و,انتقال,پایتخت,به,قدس,اشغالی Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: اشغالگران صهیونیستی مرتکب انواع جنایت ها علیه مردم فلسطین می شوند اما نهادهای مدعی حقوق بشر چشم بر این وضعیت دردناک بسته اند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نکته مضحک اینجاست که عملیات استشهادی مردم فلسطین برعلیه اشغالگران از دید نهادهای مدعی حقوق بشر محکوم می شود.

وی در ادامه افزود: صهیونیست ها اقدام به اشغال سرزمین فلسطینی کرده اند اما می گویند که مردم فلسطین حق دفاع از خود ندارند.

موسوی لارگانی گفت: علی رقم  هجمه رسانه ای سنگینی که علیه مردم فلسطین وجود دارد می بینیم که اعتراضاتی مردمی در بر علیه رژیم صهیونیستی رخ داده است.

وی تصریح کرد: صهیونیست ها عملا مسجدالاقصی را در حصر نیروهای نظامی حبس کرده اند تا فلسطینیان اجازه حضور در قبله نخستین اسلام را نداشته باشند.

این نماینده مجلس دهم گفت: اقدام صهیونیست ها در بستن درب های قدس شریف اقدامی بی سابقه است که با همکاری و هماهنگی رژیم سعودی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: نصب گیت در ورودی های مسجد الاقصی مقدمه تخریب قسمت های مختلف آن در جهت پروژه های دیگر تل آویو است.

موسوی لارگانی با بیان این که مسئله انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به قدس اشغالی با حضور ترامپ در کاخ سفید  به طور جدی تر دنبال می شود ، گفت: صهیونیست ها با حصر و تخریب مسجد الاقصی در حقیقت به دنبال رونمایی از انتقال رسمی پایتخت و تثبیت اشغالگری بر بیت المقدس هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet