هدر اصلی
1396/04/30 10:28:27
سرویس فرهنگی
دهمرده:

بی‌تفاوتی به برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان تهدیدزا است/ دولت متولی مشخص تعیین کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد در شرایط کنونی برنامه ریزی کاملی برای پُرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان وجود ندارد لذا دولت‌ باید متولی خاصی را برای تدوین برنامه در این خصوص مشخص کند.
بی‌تفاوتی به برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان تهدیدزا است/ دولت متولی مشخص تعیین کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد در شرایط کنونی برنامه ریزی کاملی برای پُرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان وجود ندارد لذا دولت‌ باید متولی خاصی را برای تدوین برنامه در این خصوص مشخص کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104499066655.jpg بی‌تفاوتی,به,برنامه‌ریزی,برای,اوقات,فراغت,نوجوانان,و,جوانان,تهدیدزا,است/,دولت,متولی,مشخص,تعیین,کند Icana

حبیب‌اله دهمرده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه مسئولان باید پیش از فرارسیدن فصل تابستان برای پُرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان برنامه ریزی می‌کردند، گفت: با توجه به شرایط کنونی می‌توان اذعان کرد که برنامه ریزی کامل و مدونی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان وجود ندارد؛ البته برخی اقدامات توسط مسئولان صورت گرفته اما باید توجه بیشتری شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت‌ باید متولی خاصی را برای تدوین برنامه در خصوص اوقات فراغت مشخص کند، تصریح کرد: زمانی که هر دستگاه برای خود برنامه‌ای را به منظور پر کردن و استفاده بهینه از اوقات فراغت تدوین و اجرایی کند هیچ نتیجه مطلوبی به دست نمی‌آید اما زمانی که تمرکز بوجود و ستادی در این خصوص کارها و برنامه‌ریزی‌ها را بر عهده گیرد، علاوه بر جلوگیری از موازی‌کاری، بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم فرصت مهم تابستان و بوجود آمدن اوقات فراغت برای دانش آموزان و دانشجویان به تهدید تبدیل شود، اظهار کرد: بر این اساس باید اذعان کرد که همواره پیشگیری بهتر از درمان است لذا مسئولان باید تدبیر مناسبی برای پُرکردن اوقات فراغت جوانان بیاندیشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه شناسایی ظرفیت‌های مختلف در استان‌ها مانند امکانات ورزشی، آموزشی و غیره می‌تواند اجرای برنامه‌های مرتبط با اوقات فراغت را تسهیل کند، تصریح کرد: نباید از یاد برد که علاوه بر حدود 16 میلیون دانش آموز و دانشجو، جوانان دیگری نیز در کشور حضور دارند که باید برای آنها نیز برنامه ریزی کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس همه دستگاه‌های باید با همکاری یکدیگر کمک کنند تا بتوان با پُرکردن اوقات فراغت جوانان این سرزمین، توانایی آنها را افزایش دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet