هدر موبایل
1396/04/30 08:00:00
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

داداشی: قراردادن فاکتور تعهد و تخصص برای انتخاب کابینه به‌دور از قرائت‌های جناحی

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است رئیس جمهور باید به دور از تفاوت‌های جناحی کابینه را به‌گونه‌ای معرفی کند که مشکلات اصلی جامعه برطرف شود.
داداشی: قراردادن فاکتور تعهد و تخصص برای انتخاب کابینه به‌دور از قرائت‌های جناحی عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است رئیس جمهور باید به دور از تفاوت‌های جناحی کابینه را به‌گونه‌ای معرفی کند که مشکلات اصلی جامعه برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102625187534.jpg داداشی:,قراردادن,فاکتور,تعهد,و,تخصص,برای,انتخاب,کابینه,به‌دور,از,قرائت‌های,جناحی Icana

ولی داداشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قرار  گرفتن در آستانه زمان معرفی کابینه دوازدهم ازسوی رئیس جمهور گفت: امروز آقای روحانی رئیس جمهور تمام ملت ایران است که این شامل تمام آنهایی می شود که به ایشان رأی داده یا نداده اند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: فردی که رئیس جمهور می شود باید به دور از قرائت های جناحی، فاکتور تعهد و تخصص را برای انتخاب اعضای کابینه خود مد نظر قرار دهد.

وی افزود: امروز کشور دچار بحرانی است که رئیس جمهور با کاردانی و تدبیر و انتخاب یک کابینه کارآمد، پویا، مدیر و مدبر می تواند کشور را زا مشکلات عدیده ای همچون فقر، بیکاری، اعتیاد، طلاق و سایر مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برهاند.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه کابینه دوازدهم با رایزنی‌ها در حال شکل گیری است، خاطرنشان کرد: افرادی باید وارد کابینه دوازدهم شوند که بتوانند نظر اکثر مردم که تمام آنهایی هستند که در انتخابات حضور پیدا کردند را مد نظر قرار دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet