هدر اصلی
1396/04/30 15:26:42
سرویس اقتصادی
خادم تاکید کرد:

بیوتروریسمی بودن میوه های ممنوعه را نمی توان رد کرد/شهروندان میوه های قاچاق را از سبد مصرفی شان حذف کنند

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس ،گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به هرشکلی به فکر ضربه زدن به امنیت ایران اسلامی هستند و زمانی که نتوانند با حربه های نظامی وارد شوند به سمت بیو تروریسم حرکت می کنند.
بیوتروریسمی بودن میوه های ممنوعه را نمی توان رد کرد/شهروندان میوه های قاچاق را از سبد مصرفی شان حذف کنند عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس ،گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به هرشکلی به فکر ضربه زدن به امنیت ایران اسلامی هستند و زمانی که نتوانند با حربه های نظامی وارد شوند به سمت بیو تروریسم حرکت می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108831604750.jpg بیوتروریسمی,بودن,میوه,های,ممنوعه,را,نمی,توان,رد,کرد/شهروندان,میوه,های,قاچاق,,را,از,سبد,مصرفی,شان,حذف,کنند Icana

علاءالدین خادم در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره خطر احتمالی بیو تروریسم در محصولات قاچاق کشاورزی،گفت:میوه های ممنوعه و قاچاق  در قالب  میو ه های، مورد تهدید مستقیم بیو تروریسم قرار می گیرند زیرا هیچ نوع غربالگری برای ورود این میوه ها به کشور انجام نمی شود.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:لیست میوه های مجوز دار در وزارت کشاورزی مشهود است و به غیر  از میوه های مجوز دار هر میوه ای خارجی که درفروشگاه های میوه فروشی بفروش برود نه تنها خلاف قانون است بلکه سلامت شهروندان را نیز به خطر می اندازد.

خادم افزود: شهروندان میوه های ممنوعه را در سبد غذایشان قرار ندهند،میوه های قاچاق در کمین سلامت شهروندان اما به کام سودجویان در پدیده زشت قاچاق تلقی می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس ،یادآورشد: فرضیه اقدامات غیر انسانی همچون حملات بیو تروریسم از دشمنان ایران اسلامی قابل رد نیست بنابراین دستگاه های نظارتی نباید اجازه بدهند به سادگی میوه های ممنوعه  در  بازار خرید و فروش شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet